Haber Detayı
03 Mayıs 2019 - Cuma 17:25
 
Yücel Boru’da ödüller verildi!
Gebze Haberi
Yücel Boru’da ödüller verildi!

Gebze’nin önemli eğitim kurumlarından Yücel Boru Fen Lisesi tarafından Kocaeli ili genelinde ilk defa gerçekleştirilen “Fen Bilimleri Olimpiyatı” ödülleri, Gökşen Mustafa Yücel Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen törenle sahiplerini buldu. Törene Gebze Kaymakamı Mustafa Güler, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Yaşar Çakmak, Gebze Teknik Üniversitesi Rektör Temsilcisi Prof. Dr. Erhan Demirtaş, Gebze Belediyesi Başkan Yardımcısı Sedat Çelik, TÜBİTAK İdari ve Sosyal İşler Müdürü Halim Turgut, Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürü Şener Doğan, Darıca Milli Eğitim Müdürü İsmail Oğuz, Yücel Boru ve Profil Endüstrisi AŞ. Mali İşler Müdürü Hayri İğret, TÜBİTAK ve Gebze Teknik Üniversitesi’nden olimpiyat komitesinde görev alan kıymetli akademisyenler, olimpiyata katılan öğrenciler, okul müdürleri, danışman öğretmenler ve öğrencilerin ailelerinin katıldı.

Okul Müdürü İsmail Boğa olimpiyata katılan herkese teşekkür ettiği konuşmasında, olimpiyatla ilgili istatistiklere yer verdi.

ORGANİZASYONLAR DEĞER KATIYOR

Programda Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürü Şener Doğan ise bu tür organizasyonların ilçemizde artmasına her zaman öncülük edeceklerine ve yarışmaların devamını getireceklerine olan inancından bahsetti. Kaymakamı Mustafa Güler de olimpiyat yarışması gerçekleştirmenin gereğine vurgu yaparak bölgemizde böyle yoğun katılımlı etkinliklerin öğrencilerimize fayda sağlayacağı vurgusunu yaptı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Yücel, Boru’da, ödüller, verildi!,
Yorumlar
Haber Yazılımı