Haber Detayı
12 Şubat 2016 - Cuma 10:25
 
YÜKSEK LİSANS PROGRAMI BAŞLADI
TOSB-GTÜ işbirliğiyle düzenlenen ‘İşletme Tezsiz Yüksek Lisans Programı’ önceki gün gerçekleştirilen programla başladı. Etkinliğe katılım yoğum oldu
Gebze Haberi
YÜKSEK LİSANS PROGRAMI BAŞLADI

Otomotiv Yan Sanayi İhtisas Bölgesi ve Gebze Teknik Üniversite arasında daha önce imzalanan protokolle, ‘İşletme Tezsiz Yüksek Lisans Programı’ kapsamındaki eğitimlerin başlangıcı önceki gün gerçekleştirildi. TOSB Bölge Müdürlüğü Konferans Salonu'nda yapılan programa; TOSB Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Çiftçi, Gebze Teknik Üniversitesi öğretim görevlisi Prof. Dr. Nihat Kaya ve çok sayıda davetli katıldı.

 

KATILIMDAN MEMNUNDU

Açılış programında bir konuşma yapan TOSB Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Çifçti, katılımcı sayısından oldukça memnun olduklarına ve gelecek dönemlerde yeni programlar açılabileceği söyledi. Gebze Teknik Üniversitesi öğretim görevlisi Prof. Dr. Nihat Kaya da yaptığı konuşmada bu işbirliğinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, başarılı bir eğitim yılı olması temennilerini iletti.


ÜCRETSİZ SERVİS VE YİYECEK

TOSB-GTÜ işbirliği ile düzenlenen ‘İşletme Tezsiz Yüksek Lisans Programı’ 3 dönem sürecek, eğitimler pazartesi, salı ve çarşamba günleri 18.30-20.30 arasında TOSB Bölge Müdürlüğü Eğitim Salonu’nda yapılacak. Eğitim boyunca katılımcılara; TOSB tarafından Gebze merkez, İzmit merkez ve Kartal Metro'ya kadar E-5 üzerinden ücretsiz servis imkanı sağlanacak ve yine TOSB tarafından tüm katılımcılara ücretsiz yiyecek ve içecek hizmeti verilecek.

Kaynak: Editör:
Etiketler: YÜKSEK, LİSANS, PROGRAMI, BAŞLADI,
Yorumlar
Haber Yazılımı