Zenay Grup Yıldırım’a gitti
Haber
28 Eylül 2020 - Pazartesi 17:02
 
Zenay Grup Yıldırım’a gitti
Gebze Haberi
Zenay Grup Yıldırım’a gitti

Zenay Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ayten Süleymanoğlu ve Zenay Kuyumculuk'un işletmecisi Buğrahan Süleymanoğlu, Ümit Medya Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Yıldırım’ı ziyaret etti.

Başta inşaat olmak üzere birçok farklı sektörde adından başarıyla söz ettiren, sivil toplum kuruşlarındaki aktifliği ve sorumluluk projelerindeki örnek hareketleriyle her kesimden taktir toplayan ilimizin tanınan iş insanlarından Zenay Şirketler Grubu’nun yönetim kurulu başkanı Ayten Süleymanoğlu,  Nihat Yıldırım ile uzun yıllara dayanan dostluğunu unutmuyor.

YILDIRIM MEDYAYA GÜÇ KATAR

Yıldırım’ın medya sektörüne adım atmasından büyük mutluluk duyduğunu dile getiren Ayten Süleymanoğlu, “Nihat Bey, adım attığı her işte başarılarıyla kendini ispatlamış değerli bir kişilik. Medya sektöründe önemli başarılara imza atacağından kuşkum yok. Kendisinin medya sektörüne güç katacağını düşünüyorum. Bu anlamda Ümit Medya çatısı altında çalışan tüm basın emekçilerine yayın hayatlarında başarılar diliyorum” şeklinde konuştu. Ziyaret sonunda Süleymanoğlu, Yıldırım’a çiçek takdiminde bulunurken, Yıldırım ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Ayten Süleymanoğlu ve Buğrahan Süleymanoğlu’na teşekkür etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Zenay, Grup, Yıldırım’a, gitti,
Yorumlar
Haber Yazılımı