İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
D-100'DE DÜN GECE
D-100'DE DÜN GECE
Açıklandı!  i
Açıklandı! i
Haber Detayı
19 Ağustos 2018 - Pazar 10:41
 
Zeybek: Haberim Yoktu
AK Parti MKYK üyeliğine seçilen Emine Zeybek, kendisi için de büyük bir sürpriz olduğunu, listeye konulmasından son anda haberi olduğunu söyledi.
Siyaset Haberi
Zeybek: Haberim Yoktu

Adalet ve Kalkınma Partisi’nin 6’ncı Olağan Büyük Kurultayı’nda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yeniden Genel Başkan seçildi. Yeni MKYK'da listede Kocaeli'den Zeki Aygün bu kez yer almazken, Emine Zeybek listeye giren isim oldu. İlyas Şeker ise Parti İçi Demokrasi Hakem Kurulu listesinde kendisine yer buldu. 24 Haziran seçimlerinde AK Parti Milletvekili aday adayı olan Davut Coşkun Şiviloğlu da MKYK yedek listesine girdi. AK Parti Kocaeli Milletvekili bir diğer isim olan İlyas Şeker ise Genel Merkez Parti İçi Demokrasi Hakem Kurulu'nda yer aldı.

AK Parti MKYK üyeliğine seçilen Emine Zeybek, kendisi için de büyük bir sürpriz olduğunu, listeye konulmasından son anda haberi olduğunu belirterek, “İlk duyduğumda çok heyecanlandım. Ben ve Kocaeli heyetinden hiç kimse bilmiyordu. MKYK üyesi olmam, benim için gurur vesilesi ve mutluluk verici. Layık gören Cumhurbaşkanımıza teşekkür ediyorum. Allah utandırmasın. Görevimi layıkıyla yerine getireceğim” dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Zeybek:, Haberim, Yoktu,
Yorumlar
Haber Yazılımı