Reklamı Geç
HABER DETAY
Gebze’de Kandemir coşkusu
AK PARTİ TEŞKİLATLARDAN SORUMLU GENEL BAŞKAN YARDIMCISI ERKAN KANDEMİR GEBZE’DE BÜYÜK COŞKU İLE KARŞILANDI
03 Kasım 2019 - Pazar 16:53
Gebze

AK Parti'de il ve ilçe teşkilatları için kongre sürecine girilirken partinin Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, AK Parti Gebze İlçe Başkanlığı’na bir ziyarette bulundu.

Kandemir’in gerçekleştirdiği ziyarette; Kocaeli Milletvekilleri Emine Zeybek, Radiye Sezer Katırcıoğlu,  Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın,  Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Yaşar Çakmak AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, AK Parti Gebze İlçe Başkanı İrfan Ayar ve partililer hazır bulundu. Yaklaşan kongreler için mülakatlar yapmak için gelen AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, bölgemizdeki belediye başkanları, eski ilçe başkanları ve partinin önde gelen isimleriyle bir araya gelerek görüş alışverişinde bulundu.

KOCAELİ TEŞKİLATLARI ÖRNEK

Ziyarette konuşan AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, “Değişmeyen ve tartışılmayan bir gerçek var. Kocaeli teşkilatları 21 vilayette örnek bir yapıya sahip olduğunu göstermiştir. Bugün burada iktidarımızın 17. Yılında güzel birlikteliği bizlere hediye eden, değerli başkan yardımcımıza teşekkür ediyorum. Bizler memleket sevdasıyla 18 yıldır genç yapıda olan aileyiz. İlk günden bu yana ortaya koyduğumuz hizmet anlayışı ile bizi buralara taşıyan milletimize şükranlarımızı arz ediyoruz. İnşallah çok uzun yıllar bu hizmetleri yapmaya devam edeceğiz. Yeter ki bizler birliğimizi ve beraberliğimizi her daim yansıtalım ve bu birlikteliğimizin meyvesini ülke olarak alacağız. Genel başkan yardımcımıza ve ekibine teşekkür ediyorum” dedi.

BAŞARI TESADÜF DEĞİL

Başkan Ellibeş’in ardından ise AK Parti Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu bir konuşma yaptı. Katırcıoğlu “Her zaman söylüyoruz biz büyük bir aileyiz. Teşkilatımız bizim en önemli lokomotifimiz. Sizlerle birlikte güçlüyüz. 18 yıldır gelen başarı tesadüf değildir. Cumhurbaşkanımız ve ekibi ile bu başarı gelmiştir. Çok daha büyüyerek ve güçlenerek birlik ve beraberlik içinde büyük bir inançla yolumuza devam edeceğiz. Her birinizin gözünde bu ışığı görüyorum” diye konuştu.

GÖNÜL GÖNÜLE VERECEĞİZ

Ziyarette son olarak konuşan AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, “Bizim mirasımız, beraber inşa ettiğimiz Türkiye kalesi olacak. Kim nereye hangi taşı taşımışı tartışmayacağız. Kaleye dışarıdan bakıp eserimizle gurur duyacağız. Kongre sürecinde kol kola, gönül gönüle vererek heyecanımızı, ufkumuzu, azmimizi, insanların gönüllerine sokacak bir vesile haline getirelim” dedi.

BÜYÜKGÖZ’Ü ZİYARET ETTİ

AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, AK Parti Gebze İlçe Başkanlığı ziyareti ardından Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz’ü makamında ziyaret etti. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir’in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade eden Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz,”Gebze Belediyesi olarak teşkilatçılık faaliyetlerimize ara vermeden devam ediyoruz. Her zaman vatandaşımızla içi içeyiz. Mahalle Meclislerimiz, Halk Buluşmalarımız ve Esnaf Buluşmalarıyla sürekli vatandaşı dinliyor, çözüm noktasında yanlarında oluyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımızın ifade ettiği gibi gönül belediyeciliği şuuruyla hizmetlerimizi aksatmadan sürdürüyoruz” dedi. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, “Sayın Cumhurbaşkanımız Gebze’ye ayrı bir önem veriyor. Sizlere çok selamları var. Gebzeliler sağ olsunlar bizlere güvendi ve bir kez daha bu görevi AK Partiye verdi. Sizleri de ayrıca tebrik ediyor, başarılarınızın devamını diliyorum” dedi. Ziyaret çekilen hatıra fotoğrafı ile son buldu. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir ziyaret sonrası ilçeden ayrıldı.


Adınız
Yorumunuz
Hiç yorum yapılmamış.