Yazı Detayı
09 Eylül 2015 - Çarşamba 09:42
 
6. SIRA HAKAN HÖBEK Mİ? CEMİL YAMAN MI?
Abbas Sır
abbas.sir@hotmail.com
 
 
 
 

Buradan AK Parti’nin yetkililerine sesleniyorum ve çok özel bir ayrıntıya dikkat çekmek istiyorum. Kocaeli Milletvekilliği sıralamasında 6. Sıra da aday olması gereken isim kim olmalı? Aslen Ağrılı olan ama özünde gerçek bir Gebzeli ve Dilovalı olan dürüst, düzgün insan olan gösterişten uzak bir grafik çizen çok başarılı bir belediye başkanlığı yapan daha sonra da aday gösterilmemesine rağmen düzgün duruşunu sergileyip Ali Toltar’a tam destek veren Cemil Yaman mı olsun yoksa Kocaeli AK Parti’nin Hakan Höbek mi olsun? Bence her ikisine de yakışır.

Hakan Höbek de aslen Sivaslı olmasına rağmen çok iyi bir Darıcalı ve Gebzeli. O da Cemil Bey gibi çok düzgün bir insan. Bölgemizde her insanın derdiyle dertlenen bir insan.

Şimdi Darıcalı ve Gebzeli Hakan Höbek tamam. Dilovalı ve Gebzeli Cemil Yaman’da tamam. Yani bu iki adam gibi adam biri 6. Sıradan biri 7.sıradan aday olsa ne olur çok güzel olur. Zaten Adnan Ayvaz yazmış 4.sırayı Beylikbağı’nın ve Çayırova’nın sevilen ismi Yalçın Coştur tamam. Benden kısa bir değerlendirme o zaman ne olur. AK Parti için Gebze-Darıca-Çayırova-Dilovası kenetlenir. “Onlar artık yediyi hayallerinde görürler ” diyenler bakalım o zaman ne yapacak, ne diyecek. Şimdi siz “Yavaş Abbas serin gel demeyin.” Ben zaten serin geliyorum. Bu yazdığım yazı bizim bölgedeki Hasan Amca’nın, Bekir Dayı’nın ve Hatice Teyze’nin sözleri. Bundan sonrası Kocaeli lobisine kalmış. Bir kez olsun AK Parti’nin yetkilileri Gebze Lobisi yapsın. Baksınlar o zaman neler olacak neler.

 
 
 
Etiketler: 6., SIRA, HAKAN, HÖBEK, Mİ?, CEMİL, YAMAN, MI?,
Yorumlar
Diğer Yazılar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı