Yazı Detayı
26 Aralık 2014 - Cuma 18:47
 
Çakır ailesi nasıl anlatılır?
Çağlar Akar
 
 

Bir köşe yazısı yetmez O’nların yaşadığı mutluluğu anlatmaya.

Aileleri, O’nların yüzlerinde oluşan tebessüm için neleri feda etmez ki?

Çakır ailesi bir kez daha sosyal sorumluluk projeleri konusundaki hassasiyetlerini ortaya koyarak, özel sporcularımızın yer aldığı bir turnuvaya destek ve katkı sunarak, hem o bahsettiğim ailelerin hem de çok özel sporcu kardeşlerimizin yüzlerini güldürdüler.

Turnuvayla ilgili yapılan basın toplantısında, amaçlarının toplumda farkındalık yaratmak olduğunu söyleyerek özel sporcular için yapılması gereken  konulara açıklık getirmişti Serap Çakır.

Gebze Metin Oktay Tesisleri’nde yapılan Karma Turnuvası’nda, özel sporcuların giydikleri Gebzespor formaları ve kaşkolleri, o an hepsini farklı dünyalara götürdüğü gördük.

Evet, hedefleri Gebzespor’u şampiyon yapmak ve bu inançlarını da hiçbir zaman kaybetmedi Çakır ailesi.

Gebzespor yönetimini devraldıktan bugüne dek yaptıkları doğru işlerle parmak ısırtan Çakır ailesi, bana kalırsa en önemli, en anlamlı, en değerli, en şık icraatlarının bu organizasyon olduğunu söylemek istiyorum.

Türkiye’de kadınların futboldaki yerinin tartışıldığı bugünlerde, Serap Çakır tüm bu yorumlara nazire yaparcasına kadınların neler yapabileceğini gösteriyor.

Gebzespor Başkanvekili Serap Çakır, Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek Gebzespor Kulübü’ne engelli kardeşlerimizin spor yapabilekleri bir şube kazandırmasının temellerini attı.

Özel sporcularımızın, sağlıklı bireylerden farkı olmadıklarını ortaya koyacak olan bu proje, Gebze için değil, Türkiye için bir milattır.

Sporun sadece spor olmadığını gösteren ve onlarca ailenin yüzünü güldüren Çakır ailesine teşekkür etmek sadece bir laf kalabalığıdır.

Her baba yiğidin harcı değil bu işler… Emin adımlarla hedeflerine yürüyor Çakır ailesi.

Anlaşılan o ki..Çakır ailesi doğru işler yapmaya, bizler de O’nları ayakta alkışlamaya devam edeceğiz.

 

 

 
Etiketler: Çakır, ailesi, nasıl, anlatılır
Yorumlar
Haber Yazılımı