Yazı Detayı
26 Şubat 2015 - Perşembe 13:30
 
DOĞRUDUR KASETİM VAR CUMARTESİ ÇOCUĞU
Abbas Sır
abbas.sir@hotmail.com
 
 
 
 

Cumartesi çocuğu bu ülkenin bu şehrin ve şahsımın başına 1976 yılından bu tarafa senin gibi izipci ve provokatör cumartesi çocukları hep bela olmuşlardır. Çünkü senin gibi sülükler hep kargaşa ortamı yaratıp o ortamdan yararlanmışlardır. Sende aylardır uğraşarak çıkarmaya çalıştığın kargaşa ortamını yaratmaya Facebook’tan yazmaya Eylül 2014 yılında başladın. Yok, 2015 farklı olacak ne oldu şimdi ya sen nasıl bir iftiracı cumartesi çocuğusun. Ya evladım yazdığının tamamı yalan ve iftira. Allah seni nasıl biliyorsa öyle yapsın.  Cumartesi çocuğu kasetimin olduğunu yazmışsın he doğrudur var. Bak sana ne diyeceğim cumartesi  çocuğu ben yediğimin, içtiğimin …………… Hesabını Allah’a vereceğim o yüzden kimseye eyvallahım yok. Sen ve senin gibi cumartesi çocukları elinizden geleni ardınıza koymayın.

  1. Ben bu cumartesi çocuğuna diyormuşum ki reis sen ne dersen o olur yalancının ………………. Bütün gazetecilere sorun ben her toplantıda ona ne dermişim
  2.  Ben   MAGDER Başkanı   olmak için ondan yardım  istemişim yalancının …………………

Şenol Aydın Allah şahidim Abbas abi ben Ankara’ya gideceğim bu iş sana yakışır al bu işi yürüt dedi. Bende olur dedim Şenol Bey’e inanın. Bu cumartesi Çocuğu’nun hiçbir alakası yoktur bu konularla.

        3.Ya utanmaz arlanmaz cumartesi çocuğu yazmışsın ki başkanlığım döneminde organizasyon yapamadığım için cebinden para harcamışsın, organizasyon yapmışsın. Benim başkanlığım döneminde hangi organizasyonu yaptık bir tane bile varsa tamam onu da sen yapmış ol.

     4.Ya cumartesi çocuğu bu yazdıklarını gazeteci arkadaşlarda okuyor. Bütün gazeteciler şahittir ben her toplantıda sana “senden hayırlı bir iş çıkmaz ama gelelim bakalım ne konuşacaksın dinleyelim” demişimdir.

       5.Şimdi gelelim esas konuya; Cumartesi çocuğu ben senin gibi güneşi görünce gömlek değiştirenlerden değilim. Ben 2004 yılından bu tarafa AK Parti’nin üyesiyim. 17 Aralıkta, 25 Aralıkta gazeteci Levent Kömürcüyle birlikte tamamı renkli 5000 adet gazete bastık ve Gebze bölgesinin her tarafına bizzat kendi arabamla dağıttım. Hatta Milletvekili Sayın İlyas Şeker gazeteye ziyaretimize gelmişti o gazeteden aldı. Dönemin Başbakanı şimdi ki Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a götüreyim dedi. Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde ben ailemle birlikte Resim çektirdim “İşte bizim Cumhurbaşkanımız” diyerek Facebook’tan yayınladık ve daha bir sürü örnekleri var benim AK Parti’ye olan bakış açımla ilgili senin gibi köpekler bu konuda boşuna havlıyor.

       6.Cumartesi çocuğu ben senin bu itliğine neden cevap verdim. Şimdi de onu yazayım. Ben vicdanı da sütü de temiz bir insanım. Senin yaptığın bu itlik karşılıksız kalmaması gerektiğine karar verdim. Senin yaptığın itlik ne biliyor musun Cumartesi çocuğu paralel yapıyla Gebze’mizin çok kıymetli işadamlarını, sanayicisini aynı kefeye koymak. Bu ülkede hainler cezalarını çekiyor, polisler tutuklanıyor, savcılar tutuklanıyor hatta ve hatta senin gibi gazeteci Cumartesi çocukları tutuklanıyor. Peki, GESİAD başkanının ya da eski başkanının ya da yöneticisinin veya herhangi bir üyesinin hakkında vatan ihanet suçundan açılmış bir dava var mı YOK. Peki, Cumartesi çocuğu bu insanlara yazık değil mi iftira ediyorsun? Sayın Mehmet Zenginer senden daha fazla vatanseverdir. Sayın Erol Akalın senden daha vatanseverdir. Bu kentin esnafının tacirinin tüccarının %90’ı GESİAD’ın üyesidir. Sende hiç Allah korkusu yok mu bu sanayicilere, bu kente katma değer üreten tacire tüccara iftira atıyorsun… Tamam, anladım kargaşa ortamı yaratıp bundan nemalanmak istiyorsun ama sakın unutma Yüce Rabbim her şeyi görüyor, her şeyi biliyor. Ülkemizde olduğu gibi kentimizde de senin gibi hainlere dur diyecek çok vatan evladı var. Cumartesi Çocuğu gece uyuyamamışsın galiba akşam bir tane gece bir tane yok kapaktır yok tenceredir. Seni içindeki şeytana havale ediyorum. Allah seni nasıl biliyorsa öyle yapsın.

 

 
 
 
Etiketler: DOĞRUDUR, KASETİM, VAR, CUMARTESİ, ÇOCUĞU, ,
Yorumlar
Diğer Yazılar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı