Yazı Detayı
10 Mayıs 2018 - Perşembe 09:25
 
GEBZESPOR’DA ŞİMDİ NE OLACAK!
Abbas Sır
abbas.sir@hotmail.com
 
 
 
 

Evet şimdi geldik zurnanın z……. dediği yere. Herkes birbirine soruyor, “şimdi Gebzespor’da ne olacak?” diye. Sorana bende geri soruyorum “sence ne olacak?”  yada “sence ne olması gerekiyor?” Aslında yazılacak çok şey var ama ben şimdilik kimsenin ismini zikretmeden kısa bir şey yazmak istedim.

Gönlü ve kalbi gerçekten Gebzespor sevgisiyle atanlar siz hiç merak etmeyin. Allah’ın izniyle bu saatten sonra Gebzespor’a hiçbir şey olmaz. Samimi, saf, halisane duygularla Gebzespor’u sevenlerin samimiyeti ve sevgisi Gebzespor’u yaşatacaktır.

Dedim ya kısa bir şey yazayım..

Kimsenin de ismini zikretmeden hem çok yoğunum hem de aslan parçası evladımın sünneti var onunla uğraşıyorum. Aslında bu yazıyı bugün yazma nedenim de dün davetiye dağıtırken bir kaç tane samimi, sıcak Gebzespor’un gerçek dostlarından gelen soru üzerine yazdım..

Protokol tribününe girerken 50 TL para versin dediğimizde kıyameti koparanlar hiç Gebzespor’u sormasın. “Protokole giremedi” diye Abbas Sır’a Gebze’nin İlyas Salman’ı diyenler, hiç Gebzespor’u sormasın. 400 kişilik protokole 2000 kişi girip sonra da sağa sola saldıranlar Gebzespor’u hiç sormasın. “Sezon başında aldığını unutup bir deplasmanda onu ağırlamadık” diye orada burada fiskos yapanlar hiç Gebzespor’u sormasın. Her tarafa adını yazıp, desteğe gelince “ne gerekiyorsa yaparız” deyip ama hiçbir şey yapmayanlar Gebzespor’u hiç sormasın. İlerleyen günlerde bir sezon boyunca içimde dert olan her şeyi daha detaylı bir şekilde herkesin ne yaptığını ve de yapmadığını  yazacağım..

 
 
 
Etiketler: GEBZESPOR’DA, ŞİMDİ, NE, OLACAK!,
Yorumlar
Diğer Yazılar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı