Yazı Detayı
19 Kasım 2014 - Çarşamba 09:40
 
HÜSEYİN KURT VE YANINDAKİ BİR KİŞİ
Abbas Sır
abbas.sir@hotmail.com
 
 
 
 

Hüseyin Kurt dün Ankara'ya gitti. Giderken de tabi yanında “dostum” dediği, “yol arkadaşım” dediği,” partide birlikte hizmet edeceğim kardeşim” dediği insanlar var.

Birlikte yolculuk yaptığı arkadaşları ile dönüşte hızlı trende çektirmiş oldukları bir selfie fotoğrafı çok dikkatimi çekti… Tabi resim selfie olunca yakın görüntü ortaya çıkıyor. Şöyle baktığımda resimde 6 kişi gözüküyor. Hakikaten resimdekiler birbirinden değerli insanlar ama bir tanesi var ki sanırım Hüseyin Kurt’a ciddi manada zarar verecek. Hüseyin Kurtta anlıyor ama yapacak da bir şey yok gelme diyemezsin ki. Şimdi tabi okunu atıp yayını gizletmek olmaz dedik ya birbirinden değerli insanlar kimseyi zan altında bırakmayalım şöyle bir analiz yapalım. Herkes kendi üstüne düşeni alır umarım.

Şimdi öncelikle Resul Tat’ı analiz edelim; Parti kurulduğundan bu yana kayıtsız şartsız sadakatle hizmet eden, 2 dönem meclis üyeliği yapan, özü sözü bir olan, ihale işlerinde işi olmayan, partide çok büyük bir kesim tarafından sevilen avukat. Kafasının arkasında hesap olmayan boyu kısa olsa da yüreği büyük bir kardeşimiz.

Geçelim Köksal Tatoğlu’na. Oda uzunca bir zamandır AK Parti'ye ve Gebze’ye spor alanında, siyaset alanında, ticaret alanında hizmet eden aklımın yettiği kadar samimi temiz sorunsuz bir arkadaşımız. Gebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyesi olması Gebzespor da görev yapması yani verenel olması hasebiyle orada söylenecek herhangi bir söz yok. Başından beri de Hüseyin Kurt'un ekibinden olduğuna inanıyorum.

Geçelim Murat Kaya’ya. O suya sabuna dokunmayan, bana dokunmayan yılan bin yaşasın, kimsenin bağında bahçesinde bostanın da işi olmayan biri. Tabi önemli bir siyaset adamının Gebze’mize Belediye başkanlığı yapmış bir insanın damadı olmasının avantajlarını ve dezavantajlarını yaşıyor. Benim açımdan Gebze için faydalı bir insan.

Geçelim Hasan Soba’ya. Hasan Soba siyasetin yeni yüzü Gebze arenasının tertemiz, pırıl pırıl, gencecik tahsilli, helali haramı iyi bilen çokta para hırsı olmayan herkese karşı samimi ve içten olan yüzünden gülücük hiç eksilmeyen Gebze için faydalı olacağına inandığı değerli bir kardeşim.

Resimdeki en önemli nokta ise Hüseyin Kurt ve yapacakları.

AK Parti gönüllerin partisidir, AK Parti insanların ne istediğini bilen bir partidir, insanlar Gebze’de Hüseyin Kurt'u istiyor. Sanırım AK Parti ya da AK Parti'nin kurmayları o yönde bir karar vermişler. Gebzemize hayırlı uğurlu olsun. Hafta sonuna kadar isim yine Mahmut Civelek tarafından basın mensuplarına değil twitter üzerinden kamuoyuna açıklanacak “Hayırlı olsun” diyoruz tekrardan. Hüseyin Kurt ilçe teşkilatını ilçe yöneticilerini oluştururken herkesin sevdiği belediye başkanına, milletvekiline, eski milletvekillerine, Gebze halkına yanlış yapmamış, sıkıntısı olmayan, gerçekten Gebze’ye faydalı olacak insanlardan oluşturmalıdır.

Bizden bu kadar gerisi Hüseyin Kurt'a kalmış.

 
 
 
Etiketler: HÜSEYİN, KURT, YANINDAKİ, BİR, KİŞİ
Yorumlar
Diğer Yazılar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı