Yazı Detayı
04 Ağustos 2014 - Pazartesi 13:05
 
İNSANLIK GAZZE'DE ÖLDÜ
 
 
 
 

Değerli okurlarım: öncelikle manevi havanın, yoğun bir şekilde hissedildiği mübarek ramazan ayını bizlere buruk bir şekilde yaşatan, Siyonist İsrail devletine lanet ederek. Yazıma başlamak istiyorum.

Türkiye Beyazay Derneği, Gazze şubesi başkanı Ahmet meydana geçtiğimiz günlerde sosyal paylaşım sitesi facebook üzerinden benimle temasa geçti. tekerlekli sandalye, ilaç, ve sargı bezine ekmek su kadar ihti yaç var dedi.

Anlattığı manzaralar yüreği olan herkesin gözlerinden birkaç damla yaş çıkmasına vesile olur.

Beyazay Gazze şubesi yönetim kurulu üyelerinden birisinin de evi bombalanmış İsrail tarafından.

İsrail: bombalarken engelli, engelsiz. Kadın erkek, bebek yaşlı ayırmıyor. İnsanların evlerini başına yıkıyor, Ahmet Meydananın verdiği bilgilere göre, saatte 50 kişi engelli kalıyor atılan bombalar yüzünden.

Onlarca kadın kocasız,

Yüzlerce çocuk babasız kalıyor.

Ve ortadoğunun gayrı meşru çocuğu İsrail, hamile kadınları özellikler öldürüyormuş, Gazze de insanlık öldü ölmesine ancak vicdan sahibi olan Türk milleti onların dertlerine derman olmaya devam edecektir…,

Boykot yapalım dediğimizde, bazı zevat, aman canım, benim aldığım coca cola ile mi İsrail zarar görecek. Diyor.

Geçtiğimiz günlerde İsrail ekonomi bakanının yaptığı açıklama boykotun nekadar önemli bir şey olduğunu bizlere göstermeye yetmiyor mu?

Milyarlarca dolar zarar ettirilmiş İsrail ürünleri alınmayarak.

hindistan ve Afrika ülkeleri boykota çok büyük destek vermekte, Türkiye’mizde inşallah bu işe önem verirse, en azından zalime kurşun parası kazandırmamış oluruz.

Boykotu önemsemeyip, bananeci takılan Bu zihniyetle hareket eden zevata şair Cahit zarif oğlunun şu dizeleriyle cevap veriyorum.

Eğer ki körsen, taşı kaldır ve at,

O taş kâfiri bulacaktır tamamı?

 
 
 
Etiketler: İNSANLIK, GAZZEDE, ÖLDÜ,
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı