Yazı Detayı
27 Şubat 2015 - Cuma 18:41
 
Ne gerekiyorsa yapacağım ya Allah Bismillah
Abbas Sır
abbas.sir@hotmail.com
 
 
 
 

Bir teknik direktör ne kadar önemliymiş dün akşam bunu gördük.

Seni gönülden kutluyorum Bilic.

Yüreği insan sevgisiyle dolu, dik duruşlu, dik dururken neden dik durduğunun farkında olan hoca gibi hoca adam gibi adam.

Seni yürekten selamlıyorum Bilic.

 Perşembe’nin geleceği Çarşamba’dan belli idi. Bu büyük hoca oyuncularını  ve Türkiye’yi motive edecek  öyle büyük bir söz söyledik tür işte tam o laf ağızdan çıkarken gelmiş gibiydi.

BİZ TÜRK GİBİ OYNAYACAĞIZ

Ne kadar zekice düşünülmüş. Siz birde oyuncusuyla olan duygusallığı görün. Golü atan oyuncuyu oyuna alırken ona öyle bir sarılıyor ki  oyuncu o anda “Tamam hocam ne gerekiyorsa yapacağım” der gibi sahaya giriyor. Topu yayın üzerinde önünde bulunca sağ ayak sol ayak artık fark etmiyor. Ben bir Türk gibi vurmam lazım diyor. Ya Allah Bismillah dediği o anda top filelere buluşuveriyor.

Evet, dostlar bize bu güzel geceyi yaşatan bu kahramanları kutluyorum. Nasrettin Bavaş’ın torunu sevgili Arda kardeşimi kutluyorum. Çok Müthiş bir Beşiktaşlıdır.  Bu işin esas ilacının para olmadığını bizlere bir kez daha gösterdin büyük hoca. Yüce insan

Seni bütün  kalbimle  selamlıyorum  Bilic.

Hafta sonu Darıca’da oynanacak olan Darıca G.B. - Tuzlaspor maçına Darıca ahalisini davet ediyor ve diyorum ki gelin görün şampiyonluk geliyor çünkü bizim çocuklarda Darıcalı gibi oynayacak.
Ne gerekiyorsa yapacağım  ya Allah Bismillah

 
 
 
Etiketler: Ne, gerekiyorsa, yapacağım, , ya, Allah, Bismillah,
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı