Yazı Detayı
01 Mayıs 2017 - Pazartesi 14:12
 
REİS FİKRİ IŞIK’I YEDİ!
Abbas Sır
abbas.sir@hotmail.com
 
 
 
 

Bu insanlar ne zalim bir şeymiş…

Bu insanlar ne kadar alçak bir yaratıkmış.

Acaba canlı varlıklar içerisinde en alçak olanı ve nankörü hangisidir?

Bence insanım diye geçinen ama insan olmayanlardır. 2-3 tane kendileri gibi küçük beyinli çıkarlarına dokunan gazeteciler bir şeyler yazdı diye yine 2-3 tane sözüm ona insan olan sözüm ona Ak Partili olan ama ne insanlıkla ne de Ak Partililikle alakası olmayan Çayırova’da Fatih Caddesi’nden başka bir yeri bilmeyen Darıca’da Çınaraltı’ndan başka bir yeri bilmeyen Gebze’de de Eskiçarşı’dan başka bir yeri bilmeyen ailelerinin bir çok fertleri belediyelerde çalışan sözde Ak partililer bugünlerde Milli Savunma Bakanı Fikri Işık’ın peşine düşmüş.

TÜBİTAK’ı temizleyen ordunun içerisindeki teröristleri temizleyen Sayın Işık’ın biliyorlar ki Ak Parti’nin içerisindeki çıkarcıları da temizleyeceğini…

Küçük beyinli insan müsveddesi; Reis’in verdiği bütün görevleri Sayın Işık, layıkiyla ve büyük bir başarı ile tamamladı.

TÜBİTAK’ın içerisindeki profesör kılıklı teröristleri ordunun içindeki general kılıklı teröristleri büyük bir başarı ile temizleyen Sayın Fikri Işık sırada kim var diye sorulduğunda Kocaeli Ak Parti’nin içerisinde kendini partili gibi gösterip partiyi sadece çıkar için kullanan çıkarcılar olduğunu her yerde söylüyor.

Sizde farkına vardınız ki… Sıra size geldi. O yüzden sağda solda dedikodu lobisini başlattınız. Ama boşuna… Zaten vakit geldi. Temizleneceksiniz.

Ne zaman mı? 21 Mayıs Nevruz Bayramı’ndan sonra…

Reis sizin kadar vefasız değil!

 
 
 
Etiketler: REİS, FİKRİ, IŞIK’I, YEDİ!,
Yorumlar
Diğer Yazılar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı