Haber Detayı
19 Kasım 2019 - Salı 12:20
 
Büyükakın, ‘Hodri Meydan’ dedi!
KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI TAHİR BÜYÜKAKIN'DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR!
Siyaset Haberi
Büyükakın, ‘Hodri Meydan’ dedi!

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın," Büyükşehir’in mali tablosuna bu kentte kimsenin olmadığı kadar hakimim. Hodri meydan hepsi toplansın gelsin, Ben tek onların hepsi. Oturalım ve her şeyi konuşalım.” Dedi.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Tahir Büyükakın, Antikkapı Restoran’da basın toplantısı düzenledi. Büyükakın’ın gündeminde büyükşehir çalışmalarının yanı sıra CHP Kocaeli Milletvekili tarafından 270 bin TL karşılığında 15 adet golf aracı alınması ve metro ihalesi hakkında açıklama gerçekleştirdi.

KENT KAYBETSE İYİ Mİ OLACAK?

Metro konusundan başlayalım. Gebze’ de metro çukurunun fotoğrafını çekip ‘Bakalım bu çukurdan nasıl çıkacaksınız?’ diye konuşuyorlardı. Sanki kent kaybetse iyi olacak. Böyle bir muhalefet anlayışı kabul edilemez. Gömüleceğimizi iddia edecekleri metro çukurunda, bu metroyu bakanlığa devredeceğimizi açıkladık.

HODRİ MEYDAN

Kocaeli Büyükşehir Belediyesinin mali tablosuna bu kentte kimsenin olmadığı kadar hakimim. İddia ediyorum bunu. Hodri meydan hepsi toplansın gelsin. Ben tek onların hepsi. Oturalım ve her şeyi konuşalım. Bugün bu borç meselelerini de her şeyi anlatacağım. Anlatacağım ki çeneleri kapansın. Gelin oturalım konuşalım. Her seferinde konuştuklarınız için mahcup olacaksınız

Kaynak: Editör:
Etiketler: Büyükakın,, ‘Hodri, Meydan’, dedi!,
Yorumlar
Haber Yazılımı