Haber Detayı
19 Kasım 2015 - Perşembe 09:47
 
DARICA’DA SUÇ ORANLARI AZALDI
Darıca İlçe Emniyet Müdürü Hasan Aydoğan Gazetemiz Haber Sorumlusu Adnan Ayvaz’a 2015 yılını Darıca açısından değerlendirdi.
Darıca Haberi
DARICA’DA SUÇ ORANLARI AZALDI

RAKAMLAR MEMNUNİYET VERİCİ

Darıca İlçe Emniyet Müdürü Hasan Aydoğan Gazetemiz Haber Sorumlusu Adnan Ayvaz’a 2015 yılını Darıca açısından değerlendirdi. Darıca’da suç oranlarındaki rakamlar memnuniyet vericidir. Yaklaşık 9,500 göçün yaşandığı ayrıca 4,500 Suriyelinin katıldığı Darıca nüfusunda 2014 yılının suç oranları 2015 yılında artış göstermedi. Günlük 12 olay ile kapanan Darıca’daki suç olayları 2015 yılında da bu seviye de kaldı. 

NÜFUS ARTIŞI OLMASINA RAĞMEN SUÇ ORANLARINDA ARTIŞ YOK

Aydoğan; “Nüfusun artışına rağmen suç oranlarındaki artışın olmaması Darıca ilçe emniyet müdürlüğüne bağlı polis ekiplerimizin özverili çalışmaları sonucudur. Tüm çalışma arkadaşlarıma bu açıdan teşekkür ederim” dedi.

SURİYELİLER OLAYLARA ÇOK FAZLA KARIŞMIYOR

Aydoğan; Suriyelilerin Darıca’da yerleşik hayata geçmesinden sonra bugüne kadar girmiş olduğu olay sayısı 7’yi geçmedi. Darıca da yaşanan en fazla suç şekli ise şahsa yönelik suçlardır. İkinci sırada ise mal’a yönelik suç olayları olarak yer aldı." dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: DARICA’DA, SUÇ, ORANLARI, AZALDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı