Haber Detayı
25 Nisan 2019 - Perşembe 10:39
 
“Gebzespor’un hakkını savunacağım”
GEBZE BELEDİYE BAŞKANI BÜYÜKGÖZ’DEN ÖNEMLİ AÇIKLAMA:
Spor Haberi
“Gebzespor’un hakkını savunacağım”

Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, Gebzespor’un hakkını her yerde savunacağını söyleyerek, özellikle Kocaeli Valiliği’nin bir dönem Körfezspor’a, son dönemde ise Kocaelispor’a yönelik yürüttüğü katkı ve destek çalışmasının Gebzespor’a da uygulanması gerektiğinin altını çizdi.

Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz’un dün sabah AK Parti Gebze İlçe Başkanlığı’nda gerçekleştirdiği basın toplantısında Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren firmaların Gebzespor’a karşı duyarsız oluşu gündeme geldi. Konuyla ilgili kendisine yöneltilen soruya yanıt veren Başkan Büyükgöz, özellikle Körfezspor ve Kocaelispor’a sağlanan katkı ve desteğin Gebzespor’a da verilmesi gerektiğini vurguladı.

KOCAELİ BİR BÜTÜN OLARAK ELE ALINMALI

Kocaeli Valiliği’nin yürüttüğü çalışmalarda Kocaeli’nin bir bütün olarak ele alınıp Gebzespor’un da dahil edilmesi gerektiğini belirten Büyükgöz, bu konuda gerekli hassasiyetin gösterilmesini istedi. Gebzespor’un hakkını her yerde savunacağını belirten Büyükgöz, “Gebze artık eski Gebze değil. Gebze’nin Kocaeli’deki temsil sayısı arttı. Gebzespor ve diğer kulüplerimizin hakkını savunacağıma emin olabilirsiniz” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: “Gebzespor’un, hakkını, savunacağım”,
Yorumlar
Haber Yazılımı