Bu Haberleri Okudunuz Mu ?
Zam Döndü
İkramiye Günü
Haber Detayı
14 Ağustos 2018 - Salı 09:15
 
Ülkü Ocakları’ndan Yaz Kampı
Ülkü Ocakları Kocaeli İl Başkanlığı Aytepe Diriliş Kampı’nda Şehit Öğretmenimiz Şenay Aybüke Yalçın Eğitim Kampı düzenlendi.
 
 
 
Siyaset Haberi


Kamp hakkında bilgi veren Ülkü Ocakları Kocaeli İl Başkanı Gökhan Özkara, “10-11-12 Ağustos 2018 tarihleri arasında gerçekleştirdiğimiz kampın ilk gününde Türk Eğitim Sen 2 Nolu Şube Başkanı Orhan KÜTÜK Tarafından 'Genel Türk Tarihi' semineri verilerek teşkilatlarımızın soru-cevap şeklinde katılımı sağlandı. Kampın ikinci gününde sabah namazı ve kahvaltıdan sonra futbol, okçuluk, boya topu(paintbol) spor faaliyetleri yapılarak teşkilatlarımızın güne dinç başlaması sağlandı.

ÜLKÜ OCAKLARI BİLİNÇLENDİRİLDİ

Teşkilatlarımıza kitap okumanın ne kadar faydalı olacağı ülkücülerin eğitimde ve bilimde öncü olması gerektiği anlatıldı ve teşkilatlarımıza kitaplar dağıtılarak kitap okuma etkinliği yapıldı. Ülkücü Hareketin şehitlerini anlatan belgesel izlenimi yapılarak ülkücü hareketin mücadelesi anlatıldı. Belgesel izleniminden sonra yapılan 27.Dönem Milletvekili Adaylarımızdan İbrahim İnanç Çakıroğlu'nun anlatımı ile ‘Türk Milliyetçiliğinin Tarihsel Gelişimi ve Ülkü Ocaklarının Önemi’ konulu seminer yapılarak teşkilatlarımızın bilinçlendirilmesi sağlandı. Ülkü Ocakları Gebze İlçe Başkanı Ahmet Çağrı Şakar ve Ocak mensupları da kampta hazır bulundular.” dedi.

Kaynak: Editör:
 
 
 
 
Etiketler: Ülkü, Ocakları’ndan, Yaz, Kampı,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Arşiv
Haber Yazılımı