Haber Detayı
05 Haziran 2018 - Salı 11:38
 
Zeybek; "Milletimiz Vefekardır"
AK Parti Kocaeli Milletvekili Adayı Emine Zeybek, AK Parti Gebze İlçe SKM’nin düzenlediği programlar kapsamında esnaf ve vatandaşlarla buluştu. AK Parti İlçe Teşkilatı ile birlikte gece sahur vaktine kadar Gebze’yi karış karış gezen Zeybek, “Yüce Milletimiz vefakârdır. Kendine hizmet neferliği yapanları asla unutmaz.” dedi
 
 
 
Gebze Haberi


AK Parti Gebze İlçe Teşkilatı, 24 Haziran seçimlerinin önemini vatandaşa daha iyi anlatmak ve destek istemek için gece gündüz çalışmaya devam ediyor. Ramazan ayı nedeniyle başta AK Parti Gebze İlçe Başkanı İrfan Ayar ve partililer; vatandaş ziyaretleri, STK ziyaretler, iftarlar ve teravih namazı sonrası dernek buluşmaları ile devam eden programlara AK Parti Kocaeli Milletvekili Adayı Emine Zeybek de eşlik etti.

GEBZE REİSE SAHİP ÇIKACAKTIR

24 Haziran Seçimlerine değinen Zeybek,’’ 24 Haziran seçimleri, ülkemizin önünde yeni bir dönemin açılacağı, gerçekten çok kritik seçimlerdir. Aziz milletimiz, 16 Nisan 2017 tarihinde başlattığı Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemine 24 Haziran'da da sahip çıkacaktır. Tüm engelleri aşmak için, yarınlarımız için, istikrar için artık söz milletimizin. Bu yüce vefaya güvenerek, diyorum ki, hamdolsun ki bu parti ve bu hareket millete asla sırtını dönmemiştir. Milletimizde AK Partinin elinden hep tutmuştur.” dedi.

Kaynak: Editör:
 
 
 
 
Etiketler: Zeybek;, "Milletimiz, Vefekardır",
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı