Haber Detayı
30 Ocak 2019 - Çarşamba 12:53
 
“ADAY DEĞİL BAŞKAN AÇIKLIYORUZ”
Kocaeli bölgesinde 31 Mart yerel seçimlerinin en iddialı siyasi partilerinden birisi olan Saadet Partisi Dilovası Belediye Başkan Adayı Ercan Dalkılıç’ı hafta sonu gerçekleştireceği büyük aday tanıtım programı adeta Başkan edasıyla kamuoyuna sunuyor.
Dilovası Haberi
“ADAY DEĞİL BAŞKAN AÇIKLIYORUZ”

Hafta sonu 3 Şubat Pazar günü saat:15.00’da Dilovası’nın en büyük kapalı mekânlarından olan Yıldırım Düğün salonunda aday tanıtım programı düzenleyeceklerini ifade eden Saadet Partisi Dilovası İlçe Başkanı Mustafa Türel, kendilerinin o gün aslında Belediye Başkan aday tanıtımı değil Belediye Başkanı tanıtacaklarını söyledi.

“BU TARİHİ ANA TANIKLIK EDİN”

Cepsiz Ceketliler parolasıyla yola çıktıklarının altını çizen Saadet Partisi Dilovası İlçe Başkanı Türel, Cepsiz Ceketin sadece bir moda terimi olmadığını siyasetin yeniden formatlandığı bir adeta revize edildiği yeni bir akım olduğunu ifade ederek, “Dürüst olmak gerekirse bu seçimde halkımız artık çalıyorlar ama çalışıyorlar dan ziyade çalmadan çalışacaklar bunu seçecekler. Cepsiz ceket ile de biz bunu halkımıza vat ediyoruz. Bizim Belediye Başkan adaylarımız da ve Başkanlarımızda yan cebime koy mantığı yoktur. Bunun için yaptığımız tüm aday tanıtımlarında biz aslında aday değil Belediye Başkanlarını tanıtıyoruz. Bu hayati ana şahit olmak için tüm Dilovası halkını 3 Şubat Pazar günü saat:15.00’da kentimizin en büyük kapalı mekânlarından birisi olan Yıldırım düğün salonuna bekliyoruz. Cepsiz ceketli Belediye Başkan adayımız müstakbel belediye başkanımız Ercan Dalkılıç’ın yanında olmalarını yaşadıkları kenti beraber yönetmeye davet ediyoruz” dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: “ADAY, DEĞİL, BAŞKAN, AÇIKLIYORUZ”,
Yorumlar
Haber Yazılımı