Haber Detayı
29 Ekim 2016 - Cumartesi 13:34
 
AK ÇAYIROVA 45. KEZ BİRARAYA GELDİ!
AK Parti Çayırova 45. ilçe danışma toplantısı dün yapıldı. Danışma toplantısına AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz, Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Zafer Kılıç, AK Parti ÇAyırova Kadın Kolları H. Banu Çürüksulu Demir, AK Parti Çayırova Gençlik Kolları Başkanı İbrahim Güler, meclis üyeleri ve partililer katıldı.
Çayırova Haberi
AK ÇAYIROVA 45. KEZ BİRARAYA GELDİ!

 

 

 

AK Parti Çayırova İlçe Teşkilatı 45.Danışma Meclisi Toplantısı’nda bir araya geldi.  Katılımın sınırlı tutulduğu toplandığı toplantı İlçe Teşkilat binasından yapıldı. Toplantı da partililer arasındaki birlik ve beraberlik mesajları dikkati çekti. 

ÇAYIROVA’DA EKSİK YOK

Açılış konuşmasını yapan AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Zafer Kılıç, Bugün Gebze’deki şehidimizi ebediyete uğurladık. Rabbim Peygamber Efendimize komşu eylesin.” dedi . Kılıç, 2 yıldır görevdeyiz ve bu görev süresince Çayırova’da birçok projeyi gerçekleştirdik. Gerçekleştirmeye de devam edeceğiz. Çayırova olarak birkaç ihtiyacımız daha kaldı onları da hallettik mi Çayırova’daki eksikliklerimiz tamamlanmış olacak. En büyük sorunlarımızdan biri  Emniyet mensubumuzun az olması. 120 binlik nüfusta 50 polis görev yapıyor. Bu da bizim için iyi bir rakam değil. Gerekli yerlerle iletişim halindeyiz. Emniyet sorunumuzu da çok yakında çözeceğiz inşallah. Diğer bir sorunumuz ise Hastane. 2017 yılı için 300 yataklı bir hastane projemiz vardı. Yer sıkıntısını hallettik ama başka pürüzler de var 2017 olmasa bile bir sonraki sene inşallah Çayırova’mızın kendi hastanesi olacak” dedi.

ÇAYIROVA GELİŞMEYE DEVAM EDECEK

Kılıç’ın ardından konuşan Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci ise yapılan yatırımlardan bahsederek, “Çayırova’nın eksiği yok” dedi. Demirci, Çayırova Belediyesi olarak halkımızın talep ettiği her şeyi yaptık. Taleplerin bütçesine göre de yapmaya devam ediyoruz. Kent Park projemizin inşasına başladık. Yenimahalle ve Çayırova İlköğretim Okulu’nun bulunduğu alanı kapsayan projemiz Çayırova’nın girişinde modern ve sosyal donatılarla zenginleştirilmiş bir park olacak. Kent Park projemizle yeşil alanı, açık oturma alanları, açık amfi tiyatro, alışveriş merkezleri, kapalı kafe ve restoran, çocuk oyun ve spor alanları ile zengin ve sosyal bir çalışmaya imza atıyoruz. Projelerin birer birer hizmete dönüşmesi adına önemli bir çaba sergilediklerini belirten Demirci, eğitim, ulaşım, sağlık, sosyal ve kültürel alanlar başta olmak üzere çevresel yatırımlarla da Çayırova’ya geliştireceğiz.” dedi.

GÜLER, “SÖZ GENÇLERDE”

Demirci’nin ardından söz alan AK Parti Gençlik Kolları Başkanı İbrahim Güler ise “Söz Gençlerde” adlı projelerinden bahsetti. Güler, Birçok örnek proje imza attık. Bunlardan en önemlisi gençlere daha çok hitap edeceğimiz “Söz Gençlerde” adlı projemiz olacak diye düşünüyorum. “Söz gençlerde” adlı projemizle birçok genç kardeşimize ulaşacağız. Şöyle ki, gerek saha da gerekse sosyal medya üzerinden ulaştığımız gençlere bu sefer kurmuş olduğumuz internet sitemiz üzerinden ulaşacağız. “www.sozgenclerde.com” olarak kurmuş olduğumuz internet sitemizde düşüncesi, partisi ne olursa olsun genç kardeşlerimiz ilçemizde ne istiyor onu öğrenmek amaçlı kurduk. Sitemiz üzerinden taleplerini dinlemek, sorularına cevap bulmak için bir takım anketler hazırladık. Bu anketlerde “bizden ne istiyorlar, ne bekliyorlar, AK Parti Gençlerini nasıl bilirler?, Dertleri Nelerdir?, Nasıl eğlenirler?, Fikirleri nelerdir? Gelecekle ilgili neler düşünür?, Çayırova ile ilgili projeleri var mıdır?” gibi birkaç sorular hazırlayarak hem bizden ne istediklerini öğrenmek istedik hem de kendimizi tanıttık. İnternet sitemiz 1 aylık bir çalışma olacak. Eğer daha fazla talep gelirse süreyi uzatacağız. Süremiz dolduğunda ise gençlerden gelen istek ve taleplerini gerekli makamlara ileterek sorun, talep ve isteklerine çözüm bulmaya çalışacağız “ dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: AK, ÇAYIROVA, 45., KEZ, BİRARAYA, GELDİ!,
Yorumlar
Haber Yazılımı