Haber Detayı
04 Ekim 2017 - Çarşamba 14:56
 
AK GENÇ ÇAYIROVA’NIN ADAYI BELLİ OLDU!
AK GENÇ ÇAYIROVA’DA GÜLER’LE YOLA DEVAM
Çayırova Haberi
AK GENÇ ÇAYIROVA’NIN ADAYI BELLİ OLDU!

AK Parti Çayırova İlçe Gençlik Kolları Başkanı İbrahim Güler, 4 Kasım Cumartesi gerçekleşecek kongrede ilçe gençlik kolları başkanlığı için yeniden aday adayı gösterildi.

AK Parti Çayırova İlçe Gençlik Kolları Başkanı İbrahim Güler, 4 Kasım Cumartesi gerçekleşecek kongrede ilçe gençlik kolları başkanlığı için yeniden aday adayı gösterildi. Bugün Sabah saatlerinde AK Parti Kocaeli İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Kahraman ile birlikte Ankara’ya giden Başkan Güler’e, gerçekleşecek kongrede yeniden aday adayı olması tebliğ edildi.

BU KUTLU DAVADA GÖREV ALMAK ŞEREFTİR

Öte yandan Ankara'da AK Parti Çayırova İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı için adaylığı açıklanan İbrahim Güler, gazetemize özel açıklamalarda bulundu. Güler, “13 Ağustos 2014 tarihinde Çayırova İlçesi Gençlik Kolları Başkanlığı görevi şahsıma takdirlerinize binaen teslim edilmişti. Göreve getirildiğim günden beri;  davası Hak yol olan, Vatan, Millet ve Bayrak aşkıyla yanan bu gençliğin gücünü, arkalarında durulduğunda neler başarabileceklerini, şans verildiği sürece ülkeleri için neler yapabileceklerini,  kurucu ve genel başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde, yönetimim ile birlikte en iyi şekilde göstermeye çabaladık. Bu asli görevin tekrar şahsıma verilmiş olmasından dolayı siz kıymetli büyüklerime minnetlerimi sunar, görevimi layıkıyla yerine getireceğimi beyan ederim. Bu kutlu davada; aziz milletimizin refahı için Türkiye gençliğin her zamanki yerinde olduğunu belirtmekten şeref duyarım.” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: AK, GENÇ, ÇAYIROVA’NIN, ADAYI, BELLİ, OLDU!,
Yorumlar
Haber Yazılımı