Haber Detayı
16 Kasım 2017 - Perşembe 12:34
 
AK Genç Dilovası’ndan, Kızılay’a Ziyaret
AK Parti Dilovası İlçe Gençlik Kolları Başkanı Emre Sarıca ve yönetimi, Kızılay Dilovası Şube Başkanı Ali Üzer'i ziyaret etti.
 
 
 
Dilovası Haberi


AK Parti Dilovası İlçe Gençlik Kolları Başkanı Emre Sarıca,"149 yıldır  gönüllü olarak çalışmalar yürüten Türk Kızılay'ı günümüze kadar milyonlarca insanımıza yardım elini uzatmıştır. Kızılay halkın kara gün dostudur, hizmet ederken yurt içi yurt dışı gözetmeksizin faaliyetlerini yürütür böylesine önemli bir faaliyeti icra eden Kızılay'ın yönetimini ve gönüllülerini canı gönülden kutluyorum" dedi.

Kızılay'ın yardımlarla ayakta kalan bir kurum olduğunu ve yapılan yardımların felakete uğrayan veya yardıma ihtiyacı olan kişilere zaman kaybetmeden ulaştırıldığını belirten Kızılay Dilovası Şube Başkanı Ali Üzer, bu çalışmalarımız da bizleri yalnız bırakmayarak ziyaret nezaketinde bulunan  gençlerimize teşekkür ederim" dedi. Başkan Üzer, AK Parti Dilovası İlçe Gençlik Kolları Yeni Başkanı Emre Sarıca ve yeni yönetimine de hayırlı olsun temennilerini iletti ve Kızılay'ın gerçekleştirdiği faaliyetler hakkında bilgilerler verd

Kaynak: Editör:
 
 
 
 
Etiketler: AK, Genç, Dilovası’ndan,, Kızılay’a, Ziyaret,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı