Haber Detayı
26 Nisan 2018 - Perşembe 11:34
 
Ak Gençler Esnafa Gitti
AK Parti Dilovası İlçe Gençlik Kolları Emre Sarıca, SKM Başkanı Sabahattin Kahriman ve yönetimi genç esnafları ziyaret etti.
 
 
 
Dilovası Haberi


 

AK Parti Dilovası İlçe Gençlik Kolları Emre Sarıca, SKM Başkanı Sabahattin Kahriman ve ilçe gençlik kolları yöneticileri ile birlikte genç esnafları ziyaret etti. İş yerlerini ziyaret ederek, esnafa hayırlı işler dileyen AK Gençler 24 Haziran süreci ile de destek istediler.

Göreve geldikleri günden bugüne sahada çalışmalarını sürdürdüklerini kaydeden AK Parti Dilovası İlçe Gençlik Kolları Emre Sarıca, " AK Partinin 15 yıllık iktidarındaki artan başarı ivmesinin altında yapılan hizmetlerle birlikte sahada yapılan çalışmalarla görülmektedir. Bizlerde AK Gençler olarak genç kardeşlerimizin her zaman yanında olarak onlara her türlü desteği vermeye çalışıyoruz.

ÖNEMLİ BİR SÜREÇ

Genel seçimlerin 24 Haziran’a alınması ile bizde çalışmalarımızı hızlandırdık. Aradaki bu kısa süre çok önemli, bu süreç de gecemizi gündüzümüze katacağız ve daha müreffeh bir ülke için yılmadan usanmadan her ne pahasına olursa olsun 15 yıldır çalışan Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı yalnız bırakmayacağız” dedi.

Kaynak: Editör:
 
 
 
 
Etiketler: Ak, Gençler, Esnafa, Gitti,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı