Haber Detayı
01 Ocak 2019 - Salı 18:56
 
Ak Parti'de İlçe Yönetimleri Mesaisi
AK Parti’de 7 ilçeye atanan başkanlardan 6’sı ilçe yönetimlerini oluşturmak için temaslarını sürdürüyor. AK Parti Derince İlçe Başkanı Selçuk Çakıroğlu, mevcut yönetimle çalışacağını açıkladı.
Siyaset Haberi
Ak Parti'de İlçe Yönetimleri Mesaisi

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Güney, Kartepe İlçe Başkanı Sadık Yılmaz, Gölcük İlçe Başkanı Çetin Seymen, Körfez İlçe Başkanı Ramazan Tuna, Darıca İlçe Başkanı Ufuk Acay ve Çayırova İlçe Başkanı Ekrem Karahan, ilçe yönetimlerini oluşturmak için istişare ve çalışmalarını sürdürüyor. Çeşitli görüşmeler yapan başkanlar, bu hafta sonuna kadar yönetimleri oluşturup listeleri il başkanlığına sunacak.

İZMİT’İN YÖNETİCİLERİ

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Güney, 25’i asil ve 13’ü de yedek olmak üzere toplam 38 kişilik yönetim kurulunu oluşturmak için parti büyükleri ile istişareler yapıyor. Güney’in sunacağı yönetim kurulu listesinde, mevcut yönetim kurulda bulunan; Turgay Aydıner, Abdullah Saburlu ve Ali Galip Öztürk ile eski ilçe yöneticilerinden Mazhar Yıldız’ın yer alması bekleniyor.

HAFTA BAŞINDA ONAYA

AK Parti İl Başkanı Abdullah Eryarsoy’un ulaştırılacak listeler üzerinde çalışmayı tamamlayıp, muhtemelen 10 Ocak tarihinde onay için AK Parti Genel Merkezi’ne göndermesi bekleniyor. AK Parti’nin 12 ilçede belediye başkan adayının açıklanması süresi uzadıkça isimler üzerinde spekülasyonlar artıyor, farklı farklı isim listeleri sosyal medyada dolaşıyor. İl Başkanı Eryarsoy, bunların gerçeği yansıtmadığını belirterek, adayların açıklanmasına ilişkin kesin bir tarihin belirlenmediğini aktardı.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ak, Parti'de, İlçe, Yönetimleri, Mesaisi,
Yorumlar
Haber Yazılımı