Haber Detayı
29 Temmuz 2018 - Pazar 12:30
 
AK Parti ve MHP Kol Kola
AK Parti Darıca İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık ve MHP Darıca İlçe Başkanı Âdem Emre Aygün, 24 Haziran seçim sürecinde başlayan birlikteliklerine devam ediyor.
 
 
 
Siyaset Haberi


24 Haziran seçimlerinde AK Parti ve MHP’nin ittifak yapması ile iki parti seçimlere birlikte hazırlanmıştı. Seçimlerin ardından da AK Parti Darıca İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık ve MHP Darıca İlçe Başkanı Âdem Emre Aygün birlikteliklerini bozmayarak, Darıca Şehirler ve Kültürler Kaynaşmasında Afyonlular Gecesi’ne birlikte katılım sağladılar. Program sonrası sosyal medya üzerinden açıklama yapan AK Parti Darıca İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık ve MHP Darıca İlçe Başkanı Âdem Emre Aygün, Cumhur İttifakı’nın devam ettiğinin mesajını verdiler.

HAYIRLI OLSUN

Bıyık sosyal medyadan paylaştığı açıklama da “24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimlerinde başlayan ittifakımız seçimlerin ardından da devam ediyor. Bu yola birlikte çıktık ve seçimi kazandık. Önümüzdeki yerel seçim sürecinde de çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi. MHP Darıca İlçe Başkanı Âdem Emre Aygün ise, “Muzaffer Başkanımız ile güzel bir uyum yakaladık. Seçim sürecinde de Darıca’ya bunu yansıtarak ‘Cumhur İttifakı’nı başarılı çıkardık. Tüm Darıcalılara ittifakımızı destekledikleri için teşekkür ederiz. Önümüzdeki yerel seçim sürecine MHP Darıca olarak çalışmalarımıza başladık. Sürecin şimdiden hayırlı olmasını diliyorum.” diye konuştu.

Kaynak: Editör:
 
 
 
 
Etiketler: AK, Parti, ve, MHP, Kol, Kola,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı