Haber Detayı
25 Eylül 2018 - Salı 08:49
 
Altınlas Öğretmenleri Unutmadı
Bölgemizin önde gelen kuruluşlarından Altınlas Oto, Eğitim Bir-Sen ve Türk-Eğitim-Sen üyeleri ile lastik alımları ve tüm servis hizmetleri için anlaşma yaptı.
 
 
 
Çayırova Haberi


Yapılan anlaşma çerçevesinde 2018-2019 Eğitim ve Öğretim yılında, Eğitim-Bir Sen ve Türk Eğitim-Sen'e bağlı tüm üyeler Altınlas Oto'dan alacakları lastik alımları ve servis ücretlerini yüzde 15 indirimli olarak sağlayacaklar. Sendika üyeleri lastik alımlarında Bridgestone ve Lassa gibi dünya markalarına indirimli bir şekilde sahip olurken Rot-Balans, Far ayarı, klima gazı dolumu, Jant uygulamaları, Akü Satış ve Şarj Dolum Hizmetinden de anlaşma kapsamında yararlanacaklar. Üyeler ayrıca yazlık ve kışlık lastikleri için Lastik Oteli hizmeti de alabilecekler. Araçlar ilerledikleri güzergahlar da yaşayacakları sorunlarla ilgili yol yardım hizmeti de yine bu anlaşma kapsamında olacak. Yine lastik alımlarında rot ayarı ve nitrojen gazına ücretsiz sahip olabilecekler.

3 ŞUBE İLE BÖLGEDE LİDER

Gebze ve bölgede üç şubesi ile hizmet veren Altınlas Oto, Brisa Bölge Müdürü Gürsu Başaran ile birlikte tüm okul sezonu  boyunca indirim sözleşmesi imzalarken, Eğitim Bir-Sen Gebze Şube Başkanı Fazlı Yağmur ve Türk Eğitim-Sen Kocaeli 2 Nolu Şube Başkanı Orhan Kütük işbirliğinde imza töreninin ilk isimleri oldular. Milli Eğitim Müdürlüğü öncülüğünde iki sendika ile yapılan anlaşmanın ardından bir açıklama yapan Altınlas Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Altıntaş, "Kuruluşumuz zaman zaman toplumsal ve kurumsal hizmetler veren çalışanlara çeşitli kampanyalar düzenlemektedir. Yeni eğitim ve öğretim sezonunun açıldığı bu günlerde bu kez öğretmenlerimize yönelik bir projeyi hayata geçirmek istedik. Bu çerçevede eğitimcilerimizin araçlarında onların bütçelerini zorlamayacak, lastik alımlarında ve çeşitli hizmetlerde yarar sağlayabilecekleri bir anlaşmaya imza attık. Bu işbirliği sayesinde geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın eğitmenleri için elimizi taşın altına koymak istedik. Çorbada bir tuzumuzun olması gerek şahsım gerekse şirketimiz olarak bizleri de mutlu edecektir." dedi.

Kaynak: Editör:
 
 
 
 
Etiketler: Altınlas, Öğretmenleri, Unutmadı,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Arşiv
Haber Yazılımı