Haber Detayı
02 Şubat 2018 - Cuma 13:50
 
Amacımız En İyi Şekilde Hizmet Etmek
Darıca Farabi Devlet Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Mustafa Güneş bir personel toplantısı düzenledi. Toplantıda konuşan Başhekim Güneş, “Bizler sağlık kurumları olarak amacımız sağlık hizmetini en iyi şekilde yapmak.” dedi.
 
 
 
Darıca Haberi


Darıca Farabi Devlet Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Mustafa Güneş, Darıca Farabi Devlet Hastanesi Laboratuvar biriminde Biyokimya ve Mikrobiyoloji Uzman Doktorları öncülüğünde personel motivasyon toplantısı düzenlendi. Toplantıya hastane yönetim ekibi de katılım sağladı. Düzenlenen toplantıda konuşma yapan Başhekim Doç. Dr. Mustafa Güneş “Bizler tüm çalışanlarımızı ailelerimizden biri olarak görüyoruz.

BAĞLARIMIZ KUVVETLENSİN

Bu gibi toplantılar bağları daha da kuvvetlendirmektedir. Bir arada olma ve birlikte bir şeyler yapma duygusunun çalışanları motive ettiğini düşünüyoruz. Bu vesileyle çalışanların kuruma olan aidiyet duygusu da güçlenmektedir. Bizler sağlık kurumu olarak halkımıza sağlık hizmeti üretmesi gereken kurumlarız. Bu sebeple amacımız, o hizmeti en iyi şekilde yapmak ve bunun için de önce çalışanlarımızın işlerini severek, gönül vererek yapmasına çalışmaktır.” dedi.

 

Kaynak: Editör:
 
 
 
 
Etiketler: Amacımız, En, İyi, Şekilde, Hizmet, Etmek,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı