İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Kocaeli’de Yas Var
Kocaeli’de Yas Var
Gebze'de Kaza!
Gebze'de Kaza!
Haber Detayı
27 Kasım 2017 - Pazartesi 09:45
 
Anaokulu Üniversitesine Yoğun Talep
Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’in çocuklar için hayata geçirdiği Anaokulu Üniversitesi yoğun ilgi ve talep gördü.
Gebze Haberi
Anaokulu Üniversitesine Yoğun Talep

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’in talimatları doğrultusunda hayata geçirilen Ana Okulu Üniversitesinde 4-5 yaş grubu çocuklara matematik, İngilizce, sanat terapisi, zeka parkuru, jimnastik, değerler eğitimi, satranç eğitimleri veriliyor. Eğitim alanında birçok öncü projeye imza atan Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’in çocukların eğitimine büyük katkı sunan “Anaokulu Üniversitesi” projesi ile çocuklar eğlenirken öğreniyor.

YOĞUN TALEP ÜZERİNE YENİ HİZMET YERİ

Gebze Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde Güzel Gelecek Akademisi bünyesinde oluşturulan Anaokulu Üniversitesi Gebzelilerden yoğun ilgi ve talep gördü. Güzel Gelecek Akademisi binasında başlatılan uygulama yoğun talep üzerine İstasyon Bilim ve Sanat Merkezinde de hizmet vermeye başladı. Ücretsiz olarak hizmet veren Anaokulu Üniversitesinde çocuklara birçok farklı branşta alanında uzaman eğitilmenler tarafından eğitimler veriliyor.

KATKI SAĞLIYOR

Çocukların eğitimlerine fayda sağlamasının yanı sıra Anaokulu Üniversitesi çocukların bedensel, zihinsel ve psikolojik olarak ta gelişimlerine büyük katkı sağlıyor. Çocuklara matematik ve İngilizce dersleri verilen Anaokulu Üniversitesinde çocuklar sanat terapisi, zeka parkuru, jimnastik, satranç ve değerler eğitimler veriliyor. Oldukça eğlenceli geçen eğitimler sırasında çocuklar oldukça güzel vakit geçiriyor.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Anaokulu, Üniversitesine, Yoğun, Talep,
Yorumlar
Haber Yazılımı