Andız, "Kocaeli’de gençlik hareketi başlatacağız"
Haber
21 Eylül 2018 - Cuma 10:33
 
Andız, "Kocaeli’de gençlik hareketi başlatacağız"
Siyaset Haberi
Andız,

Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kolları İl Başkanı Emre Andız geçtiğimiz hafta yaptığı açıklamalarla Gençlik Kolları olarak yerel seçim startını verdiklerini açıklamıştı. Bu kapsamda Andız ve yönetimi, bir yandan örgüt ziyaretlerine devam ediyor bir yandan ise sokak çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Üye seferberliği başlatan CHP’li gençler yeni üyelere Pazar günü üyelik rozetlerini takacaklar.

Yerel seçim stratını geçtiğimiz hafta başlatan CHP Gençlik Kolları İl Başkanı Emre Andız ve yönetimi çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Çalışmaların yanı sıra yerel seçim sürecini de değerlendiren Andız, “Yerel seçimlere yönelik gençlik kolları olarak detaylı bir çalışma başlattık. Kocaeli’de gençlik hareketi başlatacağız” dedi. Gençlerin gücüyle yerelde başarıya imza atacaklarını dile getiren Andız, “Yaşam kalitemiz her geçen gün düşüyor, kriz yok diyenler market pazar nedir bilmiyorlar, onlar saraylarında ejder meyveli smothi içerler ama vatandaş yakında içecek su bulamayacak. Allah’ın suyuna zam geldi” ifadelerini kullandı.

YENİ ÜYELERE ÜYELİK ROZETLERİ TAKILACAK

Konuşmasında sık sık yerel seçimlerin önemine vurgu yapan Andız, “Bu kriz ortamından gençliğin gücüyle çıkabiliriz. Düzgün yönetimlerle, kamuda tasarruf yapılarak aşılabilir” dedi. Üye seferberliği başlattıklarını söyleyen Andız, “Başlattığımız üye seferberliği ile CHP’yi iktidara hazırlayacak gençliğin umudu haline getireceğiz. Bunun ilk adımı olarak 23 Eylül Pazar Günü saat 14.00’da Gebze İlçe binamızda yeni genç üye arkadaşlarımıza üyelik rozetlerini takacağız“ ifadelerini kullandı.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Andız,, "Kocaeli’de, gençlik, hareketi, başlatacağız",
Yorumlar
Haber Yazılımı