Başkan Hürriyet, Vekil Tarhan’ı ağırladı!
Haber
11 Ağustos 2020 - Salı 09:29
 
Başkan Hürriyet, Vekil Tarhan’ı ağırladı!
Siyaset Haberi
Başkan Hürriyet, Vekil Tarhan’ı ağırladı!

CHP Kocaeli Milletvekili ve Parti Meclis Üyesi Tahsin Tarhan, CHP İzmit ilçe başkanı Hakan Çakar ile birlikte İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet’i makamında ziyaret etti

26 Temmuz’da gerçekleştirilen CHP Kurultayı’nda 671 oy alarak Parti Meclisi Üyesi seçilen Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet’i makamında ziyaret etti. Ziyarette konuşan Tarhan, “Biz daha önce Meclis’te yasamadaydık. Şimdi parti organlarına seçilerek yürütmede görev alacağız. Seçildikten sonra ilk olarak parti örgütlerimizi ziyaret ettik. Bu haftanın başlangıcında da iktidar olduğumuz İzmit Belediyesinde, daha önceden de yol arkadaşım olan gurur duyduğumuz Belediye Başkanımızı ziyaret etmek istedik.

 

KOCAELİ İÇİN HİZMETE DEVAM EDECEĞİZ

Meclis kapalı olduğu için çalışmalarımızı bölgede yürütüyoruz. Ziyaretlerimiz sivil toplum örgütleri, muhtarlıklarla devam edecek. Kocaeli için hizmete devam edeceğiz. Kocaeli’nin kamu yatırımlarından az pay aldığını biliyoruz. Bu konuda daha fazla çalışmamız lazım. Bizim gururla takip ettiğimiz Fatma Başkanımızın öncülüğünde İzmit Belediyesinin açılışları yapılacak. Genel başkanımızın da katılacağı bir program olacak. Bu hafta o programın çalışmasını birlikte yürüteceğiz” ifadelerini kullandı.

ÇOK ONURLU BİR GÖREV

Ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, “Sayın Vekilimizin Parti Meclis Üyesi seçildikten sonraki ilk ziyareti. Bizim için çok onurlu bir görev. Beraber yol arkadaşlığı yaptığım iki vekilimden bir tanesi Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanvekili olarak seçildi. Ardından da Tahsin Bey Cumhuriyet Halk Partisi Parti Meclisinde görev aldı. Bu gerçekten Kocaeli adına önemli bir temsiliyet. Ben Sayın Vekilimize ziyaretleri için çok teşekkür ediyorum. Yeni görevinde başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkan, Hürriyet,, Vekil, Tarhan’ı, ağırladı!,
Yorumlar
Haber Yazılımı