BAŞKAN KARABACAK'A ÖNEMLİ GÖREV
Haber
09 Mart 2017 - Perşembe 12:09
 
BAŞKAN KARABACAK'A ÖNEMLİ GÖREV
Üç dönemdir belediye başkanlığı görevini sürdüren Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, İçişleri Bakanlığı tarafından bilgi ve tecrübelerini paylaşması amacıyla Mardin’in Savur ilçesine atandı.
Darıca Haberi
BAŞKAN KARABACAK'A ÖNEMLİ GÖREV

 
 

 

01 Mart 2017 tarihinde terör soruşturması kapsamında Savur Belediyesine İlçe Kaymakamı İdris Koç’un kayyum olarak atanmasının ardından, Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak’ta bilgi ve birikimlerini paylaşması için Savur ilçesinde görevlendirildi.

VATANIMIZA HİZMETİ İBADET BİLİYORUZ

Özellikle terör olaylarından dolayı yeterince hizmet alamayan belediyelere yapılan görevlendirmeler kapsamında Savur ilçesine atanan Başkan Karabacak, “üç dönemdir Darıca’da edindiğimiz bilgi ve birikimlerimizi Savur’daki vatandaşlarımıza hizmet için paylaşacağız. Kısa süre içinde ekibimizle birlikte Savur’a giderek, belediyecilik anlamında eksiklikleri tespit edip, oradaki vatandaşlarımıza en iyi şekilde hizmet etmek için çalışmalarımıza başlayacağız. Her karış toprağını kutsal bildiğimiz vatanımıza hizmeti ibadet olarak görüyoruz. Şahsımıza tevdi edilen bu onurlu görevi layıkıyla yerine getirebilmek için elimizden gelen bütün gayreti göstereceğiz.” diyerek görevlendirme ile ilgili düşüncelerini açıkladı.

 

 
Kaynak: Editör:
Etiketler: BAŞKAN, KARABACAK'A, ÖNEMLİ, GÖREV,
Yorumlar
Haber Yazılımı