Haber Detayı
22 Kasım 2017 - Çarşamba 15:10
 
Başkan Köşker ödüllü fabrikaları ziyaret ediyor
Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği tarafından “Çevreci Tesis” ödülüne layık görülen HKTM ve Cantaş tesislerini ziyaret etti.
Gebze Haberi
Başkan Köşker ödüllü fabrikaları ziyaret ediyor

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği tarafından “Çevreci Tesis” ödülüne layık görülen HKTM ve Cantaş tesislerini ziyaret etti. Başkan Köşker, HKTM Yönetim Kurulu Başkanı Tunç Atıl ve Cantaş Genel Müdürü Dr. Özgür Arseven’i çevreye olan duyarlıklıları ve Türkiye Sağlıklı Kentler birliğinden aldıkları “Çevreci Tesis” ödülünden ötürü tebrik etti. Başkan Köşker’e fabrika ziyaretleri sırasında Belediye Başkan Yardımcısı Nilay Ayran eşlik etti.

ÇALIŞANLARLA SOHBET ETTİ

Fabrikaların üretim ve depolama alanlarını gezen Başkan Köşker, yetkililerden üretim hakkında bilgi aldı. Öğle yemeğini fabrika çalışanları ile birlikte yiyen Başkan Köşker, burada işçilerle sohbet etti. Başkan Köşker ziyaretinin sonunda HKTM Yönetim Kurulu Başkanı Tunç Atıl ve Cantaş Genel Müdürü Dr. Özgür Arseven’e Gebze Belediyesi’nin “Çoban Mustafa Paşa Külliyesi” kitabını hediye etti.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkan, Köşker, ödüllü, fabrikaları, ziyaret, ediyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı