Haber Detayı
19 Ocak 2018 - Cuma 14:37
 
Başkan Toltar, Karne Dağıttı
Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, Dilovası İlk Okulunda öğrencilerin karne törenine katılarak öğrencilere karne dağıttı.
 
 
 
Dilovası Haberi


Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, Dilovası İlkokulu’nda eğitim gören öğrencilere yarı yıl karnelerini dağıtarak sevinçlerine ortak oldu. Karne dağıtım törenine Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar’ın yanı sıra Dilovası Kaymakamı Mustafa Asım Alkan, Dilovası İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Balay, Dilovası Belediye Meclis Üyesi Cemil Daşdemir, daire amirleri, okul müdürleri, öğrenciler ve velileri katıldı. Dilovası’nın geleceği olan genç neslin eğitimlerine büyük önem verdiklerini söyleyen Başkan Toltar, “Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın iyi şekilde eğitim alması için başta anne ve babalarımız olmak üzere öğretmenlerimize teşekkür ediyor, yarıyıl tatiline giren öğrencilerimize de iyi tatiller diliyorum” dedi.

Öğrencilere karnelerini dağıtan Kaymakam Mustafa Asım Alkan, "Bir eğitim öğretim yarıyılının sonunda karnelerinizi aldınız. 15 günlük tatil zamanında iyice dinlenin ve ikinci eğitim öğretim dönemine iyi hazırlık yapın. Toplum olarak, hepimiz sorumluyuz sizlerden. Geleceğin yöneticileri, öğretmenleri, doktorları,  memurlar, bilim adamları, hepsi siz gençlerin içinden çıkacak. İyi yerlere gelmenin yolu çok çalışmaktan geçiyor" dedi.

Konuşmaların ardından Dilovası Kaymakamı Mustafa Asım Alkan, Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar ve protokol üyeleri öğrencilere karnelerini ve karne hediyelerini takdim ederek karne sevincine ortak oldular.

Kaynak: Editör:
 
 
 
 
Etiketler: Başkan, Toltar,, Karne, Dağıttı,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı