Haber Detayı
28 Mayıs 2019 - Salı 11:36
 
Bayramoğlu Yükünü almaya hazırlanıyor
Bölgemizin en önde gelen turizm noktalarından olan Darıca Bayramoğlu Ramazan Bayramı nedeniyle yazlıkçıları ağırlamaya hazırlanıyor.
Darıca Haberi
Bayramoğlu Yükünü almaya hazırlanıyor

Yaz mevsiminin gelmesi, Ramazan Bayramının yaklaşması ve yakında okullarında tatile girmesiyle yazlıkçıların dönüş yapmak üzere gün saydığı Bayramoğlu Ada’da hummalı çalışmalar devam ediyor. Bu sene Balyanoz Koyu’nunda halka açılması ile hem adada ikamet edenler hem de Bayramoğlu genelinde oturanları farklı bir yaz mevsimi bekliyor olacak. Balık tutmak, sabah ve akşam yürüyüşleri yapmak, aşırı yaz sıcağı akşamlarında nefes alacak yer arayanların bu noktada seçenekleri de artmış oldu.

YELKENKAYA’DA HAREKETLENİYOR

Havaların mevsim normallerinin üzerine çıkması ile özellikle gençler şimdiden yüzecek nokta olarak Bayramoğlu Yelkenkaya plajlarını seçmiş durumda. Mayo, bikini, havlu, deniz ve plaj oyuncaklarının satışlarının başladığı Bayramoğlu Fatih Sultan Mehmet Caddesi üzerinde ki işportacılar müşterilerini ağırlıyor. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından hizmete açılan plajlarında bakım ve tadilat işlerine hız kazandırıldığı görüldü. Kumsalların eksik malzemeleri, yosun temizleme çalışmaları, şezlong ve şemsiye takviyeleri de giderilmeye çalışılıyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Bayramoğlu, Yükünü, almaya, hazırlanıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı