Haber Detayı
14 Mayıs 2017 - Pazar 17:54
 
Belediye başkanına selfie çekerken yumruklu saldırı
Belediye Başkanı Recep Gürkan, öz çekim yapmak için yanına gelen bir kişinin yumruklu saldırısına uğradı.
- Haberi
Belediye başkanına selfie çekerken yumruklu saldırı

Edirne Belediye başkanına selfie çekerken yumruklu saldırı

 Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, öz çekim yapmak  için yanına gelen bir kişinin yumruklu saldırısına uğradı.

Alınan bilgiye göre, Başkan Gürkan, 1. Murat Mahallesi'nde Kadın Emek  Pazarını ziyaret ederek buradaki kadınların Anneler Günü'nü kutladı.

Kadınlarla bir süre sohbet eden Gürkan, yanına gelen Görkem H. ile öz  çekim yaptığı sırada, bu kişinin yumurtalı ve yumruklu saldırısına uğradı.

 

Olayın ardından kaçan şüpheli polis ekipleri tarafından gözaltına  alındı.

Edirne Devlet Hastanesinde tedavi olan Gürkan'ın gözünde yırtık tespit  edildi. Darp raporu alan Gürkan'ın sol gözü bandajla kapatıldı.

Gürkan, hastane çıkışında gazetecilere yaptığı açıklamada, kadınlarla  sohbet ederken öz çekim yaptırmak isteyen kişinin kendisine saldırdığını söyledi.

Şüphelinin ilk önce elindeki yumurtayla gözüne vurduğunu ifade eden  Gürkan ''Tabii öz çekim yaparken savunmasız oluyorsunuz. Yanıma geldi tam öz  çekim yaparken elindeki yumurtayla gözüme vurduktan sonra birkaç kez yumruk attı.  Gözümün içinde bir yırtılma var. Doktorlar tedavisini başlattı sağ olsunlar.  Yatak istirahati verdiler. Aylar önce planladığımız bir açılışa katıldıktan sonra  eve geçeceğim.'' dedi.

Görkem H'nin saldırıdan önce sosyal medya hesabından kendisiyle ilgili  bir video da yayınladığını aktaran Gürkan, polislerin olayı araştırdığını  vurguladı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Belediye, başkanına, selfie, çekerken, yumruklu, saldırı,
Yorumlar
Haber Yazılımı