Haber Detayı
13 Şubat 2020 - Perşembe 11:13
 
“Bence sınıfta kaldılar”
CHP DARICA BELEDİYESİ MECLİS ÜYESİ TUNCER SALTAŞ GAZETEMİZE KONUŞTU
Siyaset Haberi
“Bence sınıfta kaldılar”

CHP Darıca Belediyesi Meclis üyesi Tuncer Saltaş, Belediye hizmetlerini yetersiz bulduğunu kaydetti. Gazetemize konuşan Saltaş, “Darıca gibi bir yerde hizmet olmalı. Temizlik sorunu olmamalı. Sokaklar pis ve bakımsız, bunu kaç defa gündeme getirdim, ama sonuç yok” diyerek eleştiride bulundu.

CHP Darıca Belediyesi Meclis üyesi Tuncer Saltaş, gazetemize özel açıklamalarda bulundu. Saltaş, Darıca Belediyesi çalışmalarının yetersiz kaldığını ve Darıca için daha iyi hizmetlerin gerçekleşmesinin zor olmadığını söyledi. Saltaş, “Darıca gibi şirin ve nezih bir kente yapılan çalışmalar yetersiz. Şu an sadece yama yapılıyor. Bakın tüm sokaklara pislikten geçilmiyor. Yaklaşık 1000 e yakın çalışanı var belediyenin temizlik personeli var” ifadesini kullandı.

“TEMİZLİK KONUSUNU BAŞKANA İLETTİM”

Saltaş temizlik konusuyla ilgili, “Bunu birçok defa mecliste başkana ilettim. İki tane kafe açmakla kent yönetilmez. Çöp toplama araçları alındı olumlu olarak karşılıyoruz. Bunu biz de onaylamıştık ortak akıldı. Ancak şuan verdiğimiz tüm önergelerde tatmin edici cevap alamadık” şeklinde konuştu. Saltaş, “Konu bir önceki başkana top atıldı. Gerçi Darıcanın durumu ortada,  pazar yeri spor salonları parklara kamera ve güvenlik tedbirleri çevre temizliği ve düzenlenmesi Suriyeli göçmenler gibi konularda bence sınıfta kaldılar” diyerek eleştirilerini sürdürdü.

Kaynak: Editör:
Etiketler: “Bence, sınıfta, kaldılar”,
Yorumlar
Haber Yazılımı