Haber Detayı
25 Temmuz 2017 - Salı 12:25
 
Biz bunların ciğerini biliriz
Darıca Saadet Partisi İlçe Teşkilatı Bayramoğlu Basın İlan Kurumu Tatil Köyü'nde basınla bir araya geldi. Toplantıya katılan, Saadet Partisi Kocaeli İl Başkanı Nurettin Çelik, “FETÖ ile mücadelede Ak Parti kendileri bir cümle sarfetti. Bunların alt tarafı ibadet, ortası ticaret üstü ihanet. Ticaret ve ibadet bölümlerindeki mücadelesini gördük ancak ihanet ile ilgili mücadelelerinde sınıfta kaldılar. FETÖ’TÜ ancak biz temizleriz. Bunların ciğerini biliriz.” dedi.
Darıca Haberi
Biz bunların ciğerini biliriz

Saadet Partisi Darıca İlçe Teşkilatı bugün bir basın toplantısı düzenledi. Darıca Bayramoğlu’nda bulunan Basın-İlan Kurumu’nda düzenlenen toplantıya SP Kocaeli İl Başkanı Nurettin Çelik, Darıca ilçe başkanı Selim Çetinkaya, il ve ilçe yöneticileri ile Darıca Osmangazi Mahallesi Muhtarı Kenan Demirbaş, Bayramoğlu Mahalle Muhtarı Ferman Aktaş ve Darıca Erzurumlular Dernek Başkanı Sıddık Topal da katıldı. Toplantıda ilk olarak Darıca ilçe başkanı Selim Çetinkaya’nın selamlama konuşmasından sonra SP Kocaeli İl Başkanı Nurettin Çelik bir konuşma yaptı.  

 

EKİMDE Kİ KONGREYE ODAKLANDIK

SP’li Çelik yaptığı konuşmada, “Yaşadığımız kentlerin kalkınması ve gelişmesi için çalışan bir siyasi partiyiz. Belli dönemlerde iktidar olmuş belli dönemlerde de muhalefet olup iktidarı denetlemişiz. İl teşkilatımızda bir görev değişikliği oldu. Göreve gelir gelmez basın toplantıları yaparak 12 ilçenin tamamında bu toplantıları yapacağız. Ardından il divan toplantımızı icra edeceğiz. Önümüzdeki süreçte ekim ayı içerisinde bir kongre sürecimiz var. Milli Görüşün güvenli bir liman olduğunu Kocaeli’nin gündemine getireceğiz.

 

İSRAİLİ YENİKAPIDA PROTESTO EDECEĞİZ

Ülke ve bölge olara sıcak bir gündemimiz var. İsrail Müslümanların özel günlerinde yapmadıkları zulüm yok. Üç kardeşimizi şehit ederek geçen Cuma günü de Cuma namazı kılınamadı. Bu Siyonist güçler güçten anlıyorlar. Teşkilat olarak 30 Temmuz’da Yenikapı’da bir miting yapılacak. Bununla ilgili çalışmalarımıza başladık. Bu dava ben Müslümanım diyen herkesi ilgilendiren bir davadır. Kocaeli’nden 10 bin kişi ile bu mitinge katılım göstereceğiz. Önümüzdeki süreçte bir ve bütünlüğümüzü göstererek devleti yönetenlere cesaret verelim.

 

57 MİLYAR FAİZE ÖDENECEK

Şehirlerimizin, ülkemizin güzelleşmesi için gereken çalışmaları yapacağız. Yerel ve genel manada kaynaklarımız var. İşin başında olmuş olsak bugün sıkıntı olan her şeyin çözümü var. Ekonomi çökmüş ve bitik durumda. Kazancımızdan ve yatırımdan fazlasını faize veriyoruz. Ülke ekonomisinde 57 milyar TL faize para ödüyoruz. Türkiye’nin bir yıllık yerel yönetimlerin bütçesi faize ödeniyor. Her yıl bütçede faiz miktarı artıyor. Erbakan Hoca 11 ayda D8 kurdu. Türkiye’nin geleceğini kendi kurduğumuz sofrada oluşturmalıyız. Bu ülkenin yeniden Milli Görüş zihniyeti ile yeniden şekillenmesi lazım.

 

İHANET BÖLÜMÜNDE BAŞARI YOK

Bizler açılış yaptık bayramı ise başkaları yaptı. Toplumsal yaşantımız ise başkalarına teslim edilmiş durumda. 3 dönemdir tek başına iktidarda 5 tane milli eğitim bakanı değişti. FETÖ ile mücadeleyi bunlar yapamaz. Bunlarla mücadeleyi milli görüş yapar. FETÖ’cülerin ciğeri biz biliriz. FETÖ ile mücadelede 1 yıl geçti. İbadet ve ticaretle ilgili mücadele yapılırken ihanetle mücadele edilmiyor. AK Parti kendi yapılarındaki FETÖ’cü belediye başkanları, milletvekillerini ve siyasilerin ortaya çıkarmadığı müddetçe bu mücadele başarıya ulaşamaz. FETÖ mücadelede paranın yolunu izliyorlar. Ancak siyasi yolu izlemiyorlar.” dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Biz, bunların, ciğerini, biliriz,
Yorumlar
Haber Yazılımı