Haber Detayı
09 Mayıs 2019 - Perşembe 11:37
 
Büyükgöz’den Doğalgaz müjdesi
Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, Yavuz Selim ve Hürriyet Mahallesi ile ilgili önemli açıklamalar yaptı. Büyükgöz,” Bu ay halk meclisi yapacağız. Vatandaşlar eğer yerinde dönüşüm isterse, doğalgaz çalışması başlayacak” dedi
Gebze Haberi
Büyükgöz’den Doğalgaz müjdesi

Gebze Soğukpınar Yardımlaşma ve Dayanışma  Derneği, Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz’ü makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi. Dernek Başkan Mustafa Şagar ve İkinci Başkan Yahya Karaman, Gebze Belediyesi Meclis Üyesi Abdullah Kahraman, Gazeteci Yunus Kahraman’ın da hazır bulunduğu görüşmede Başkan Büyükgöz, mahalle ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

HALK MECLİSİ YAPACAĞIZ

Yavuz Selim ve Hürriyet Mahallesi sakinleri ile en kısa sürede halk meclisi yapacaklarını ifade eden Başkan Büyükgöz, eksiklerle ilgili planlar üzerinde yeniden çalışma yaptıklarını,  yerinde dönüşüm öngördüğünü, vatandaşlar ne istiyorsa onu yapacaklarını söyledi.

TAPU İÇİN 300 BAŞVURU
Tapu sorununun çözüldüğünü, 300’e yakın müracaat olduğunu ve 100’e yakın kişinin tapusunu aldığını ifade eden Başkan Büyükgöz, erkeklerin tapu, hanımların doğalgaz istediğini belirterek, ”Vatandaşlarımızla yaptığımız görüşme sonucunda yerinde dönüşüm kararı çıkarsa doğalgaz çalışmasını başlatacağız. Tapu süreci devam ediyor. Halk meclisini bu ay içinde yapacağız. Vatandaşlarımızın kat mülkiyeti ve yapı kayıt belgeleri almaları gerekiyor ”dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Büyükgöz’den, Doğalgaz, müjdesi,
Yorumlar
Haber Yazılımı