Haber Detayı
29 Ocak 2019 - Salı 13:34
 
Büyükgöz'den vefa ziyareti!
AK Parti Gebze Belediye Başkan Adayı Zinnur Büyükgöz, Gebze'nin merhum belediye başkanı Ahmet Pembegüllü'nün kardeşi Mehmet Pembegüllü'yü iş yerinde ziyaret etti.
Gebze Haberi
Büyükgöz'den vefa ziyareti!

AK Parti Gebze İlçe Başkanı İrfan Ayar, İlçe Kadın Kolları Başkanı Şenay Önder ve parti yöneticileriyle birlikte Mehmet Pembegüllü'yü sahibi olduğu iş yerinde ziyaret eden Büyükgöz, "Ahmet Pembegüllü Gebze'mizde büyük hizmetleri dokunmuş bir gönül insanıydı. Bir kez daha kendisini hayırla ve rahmetle yad ediyorum" dedi.

GÖNÜLLERE DOKUNACAĞIZ"
Büyükgöz açıklamasında, "Cumhurbaşkanımız hedefi belirledi. Bizler Gebze'de gönül belediyeciliği yapacağız. Gönül belediyeciliği yaparken, üreteceğiz, hizmet edeceğiz, projelerimizi hayata geçireceğiz. Gebze'yi akıllı belediyecilik kavramı ile buluşturacağız. Vizyonel bir yaklaşımla Gebze'nin gelecek yıllarını inşa edecek ve örnek bir şehir ortaya çıkartacağız. Sorumluluğumuzun ve yükümüzün farkındayız. Aşkla koşan yorulmaz. Ben Gebze'ye sevdalıyım. Bu şehre hizmet ederek vefa borcumu ödemek istiyorum" ifadelerini kullandı.
Kaynak: Editör:
Etiketler: Büyükgöz'den, vefa, ziyareti!,
Yorumlar
Haber Yazılımı