Haber Detayı
14 Eylül 2018 - Cuma 17:19
 
Çağdaşkent’te Hazırlıklar Tam Gaz
Çağdaşkent Semt Meydanı çalışmaları hakkında bilgi veren ve çalışmaları yerinde inceleyen Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, “Yapımını tamamladığımız sosyal tesisimizde çevre düzenleme çalışmalarımız devam ediyor.” dedi.
 
 
 
Çayırova Haberi


Çayırova’nın sosyal yaşam alanlarını oluşturma adına birçok yatırımı hizmete sunan Çayırova Belediyesi Çağdaşkent Semt Meydanı’nda çalışmalarını tüm hızı ile devam ettiriyor. Çalışmaları yerinde inceleyen Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, “Çağdaşkentte başladığımız meydan düzenlemesinde önemli bir yol kat ettik. Proje alanında bulunan ve zemini kötü olan halı sahanın olduğu noktaya inşa ettiğimiz proje, çevre düzenlemesiyle çok önemli bir çalışma olacak. Alanda bulunan halı sahayı da hemen aynı noktada yeniden inşa ederek gençlerimizin hizmetine sunacağız.

ÇALIŞMALAR TAMAMLANMAK ÜZERE

Spor ve sosyal yaşamı bir alanda tutacağımız projemiz tamamlandığında bölgeye yeni bir değer daha kazandırmış olacağız.” diye konuştu. Çağdaşkent Konut Alanı içerisinde kafeterya ve restoran çalışmasıyla birlikte yürüyen projede dinlenme alanları, etkinlik alanları oluşturacak olan belediye kafe restoranıyla da zenginleştirilen meydan uygulamasıyla Çayırova’lıların hizmetinde olacak. 540 metrekare kapalı, açık alana sahip olan ve 200 kişi kapasiteli kafeterya restoranın çevresinde meydan çalışmaları tamamlanmak üzere.

KÜBRA AKABALI

Kaynak: Editör:
 
 
 
 
Etiketler: Çağdaşkent’te, Hazırlıklar, Tam, Gaz,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Arşiv
Haber Yazılımı