Haber Detayı
03 Mayıs 2019 - Cuma 14:39
 
Çalışmaları inceledi, işçilerle çay içti
Sahada çalışmaları inceleyen Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, işçilerle çay içip sohbet etti. Talepleri dinleyen Çiftçi, her zaman arazide olacaklarını söyledi.
Çayırova Haberi
Çalışmaları inceledi, işçilerle çay içti

Bir taraftan makamda tebrikleri kabul eden Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi diğer taraftan belediyenin çalışmalarını yakından takip ediyor. Görevi devraldıktan sonra yoğun bir tempoda çalışmalarını sürdüren Başkan Çiftçi, tebrik ziyaretlerinin yanı sıra devam eden projeler ile sahada çalışmaları yerinde inceliyor.

ÇALIŞMALARI İNCELEDİ

Başkan Çiftçi, Emek Mahallesi 69. sokakta yapılan son kat asfalt serim çalışmasını yerinde inceleyerek Fen İşleri Müdürü Mustafa Bölükbaşı’ndan bilgiler aldı. Başkan Çitçi, daha sonra bir mobilya atölyesine girip işçilerle çay içip bir süre sohbet etti. Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, görüş, öneri ve taleplerini dinlediği işçilere, vatandaşlarla her zaman iç içe olacaklarını söyledi. Sürekli sahada olacaklarını, sorunları çözmenin yolunun sahada olmaktan geçtiğini söyleyen Başkan Çiftçi, seçim döneminde de ifade ettiği gibi bu dönem gönül belediyeciliği yapacaklarını belirterek, halktan hiç bir zaman kopmayacaklarını ve sürekli arazide olacaklarını sözlerine ekledi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Çalışmaları, inceledi,, işçilerle, çay, içti,
Yorumlar
Haber Yazılımı