Haber Detayı
18 Ocak 2017 - Çarşamba 13:48
 
ÇAYIROVA KAYMAKAMSIZ KALDI!
Çayırova Kaymakamı olarak atanan Mustafa Hotman'ın ilçeye gelmek istemediği, Çayırova yerine Ankara’da başka bir ilçede kaymakamlık görevine atanması için girişim başlattığı öğrenildi.
Çayırova Haberi
ÇAYIROVA KAYMAKAMSIZ KALDI!

Çayırova Kaymakamı Turgut Çelenkoğlu’nun yeni görev yeri olan Manisa Salihli’deki makamında mesaisine başlayalı 1 ayı geçmesine rağmen Çayırova Kaymakamlığı’na halen Darıca Kaymakamı Ömer Karaman vekalet ediyor. Ankara Vali Yardımcısı ve Etimesgut İlçe Kaymakam Vekilliği yapan Mustafa Hotman’ın Çayırova Kaymakamlığı’na atanmasına karşılık halen göreve başlamaması bölgemizde soru işaretleri oluşturdu. Konuyla ilgili yaptığımız araştırma sonucunda Hotman’ın Çayırova’ya gelmek istemediği ve atamasının başka bir ilçeye yapılması adına girişimlerde bulunduğu iddia edildi.

ÇAYIROVALILAR TEPKİLİ

Çayırova kamuoyu ise Hotman'ın ilçelerine gelmek istememesine tepki gösterdiler. Çayırova'ya gelmemek için Ankara'da devletin üst düzey isimleriyle ilişki kurmaya çalışan Hotman'ın tavrı eleştiri konusu oldu. Çayırovalılar, "Bazı kaymakamlarımız devletin en uzak ilçelerine bile gidip görev yapıyorken hatta gönüllü gidip şehit olan kaymakamlarımız varken Mustafa Hotman'ın Çayırova gibi güzel ve gelişmiş bir ilçeye gelmemek için çalışma yapmasını anlamıyoruz. Devletin her toprağında görev yapmak kutsal değil mi?" diyerek Hotman'a tepki gösterdiler.

 

Abbas SIR

Kaynak: Editör:
Etiketler: ÇAYIROVA, KAYMAKAMSIZ, KALDI!,
Yorumlar
Haber Yazılımı