Haber Detayı
20 Eylül 2019 - Cuma 16:32
 
Çayırova Kızılay Kan Merkezi masada!
Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail Çiler ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelen Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, Kızılay Kan Merkezi projesini değerlendirdi.
Çayırova Haberi
Çayırova Kızılay Kan Merkezi masada!

Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette Çayırova Belediyesi iş birliği ile ilçede yapılacak olan Kızılay Hizmet Binası projesi hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. Ziyaretlerinden dolayı GTO Başkanı Nail Çiler ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür eden Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, Çayırova’da yapılacak olan Kızılay Hizmet Binası için belediye olarak gerekli çalışmaları yapacaklarını söyledi.

ÖNCÜ OLACAĞIZ

GTO ile farklı projelere de imza atmaya hazır olduklarını vurgulayan Çiftçi, Kızılay binasının tamamlanması ve hizmete sunulmasında öncü olacaklarını açıkladı. Çayırova’ya yapılacak projeleri vatandaşlarla istişare edeceklerini belirten Çiftçi, Çayırova’nın menfaatine olan ve ilçeye katkı sunacak her türlü proje, fikir, görüş ve önerilere açık olduklarını sözlerine ekledi. Çiftçi, “İlçemize Gebze Ticaret Odası ile birlikte kazandıracağımız Kızılay Kan Merkezi projesini değerlendirdik. GTO Başkanı Nail Çiler ve yönetimi ile İstanbul Ticaret Borsası Başkanı Ali Kopuz’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

BÜYÜK BİR EKSİKLİK GİDERİLECEK

Ziyarette konuşan Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail Çiler ise, “Çayırova Kızılay Kan Merkezi projesi için gerekli tüm çalışmalarımızı hızlandırdık. Binamızın temelini atmak için sabırsızlanıyoruz. Projemiz tamamlandığında Çayırova’da büyük bir eksikliği gidermiş olacağız. Sadece Çayırova değil, Gebze, Darıca ve Dilovası’nda da vatandaşımızın yararına olacak her türlü işte belediyelerimiz ile iş birliği içerisinde olacağız” diye konuştu.

KÜBRA AKABALI

Kaynak: Editör:
Etiketler: Çayırova, Kızılay, Kan, Merkezi, masada!, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı