Haber Detayı
07 Mayıs 2019 - Salı 09:48
 
Çayırova’ya‘Akıllı’ başkan!
Çayırova Giresunlular Derneği’nin olağan genel kurul toplantısı dernek merkezinde gerçekleşti.
Çayırova Haberi
Çayırova’ya‘Akıllı’ başkan!

Çayırova Giresunlular Derneği’nin olağan genel kurul toplantısı dernek merkezinde gerçekleşti. Kongreye Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, CHP Çayırova İlçe Başkanı Çetin Hartamacı ve  çok sayıda  davetli ve dernek üyesi katıldı. Derneğin 25 yılını anlatan tanıtım videosunun izlettirildiği kongrede 13 yıldır derneği başarıdan başarıya koşturan ve altın çağını yaşatan Aydın Turan bir konuşma yaptı. Derneği zor koşullarda devraldığını ve geçen süre içinde ilklere imza attıklarını belirten Aydın Turan, yeni yönetimin daha güzel işlere imza atacağını ve her zaman onların yanında olacaklarını söyledi. Belediye başkanın hemşerilerinin olmasından gurur duyduğunu ifade eden Turan, kendisine her zaman sahip çıkacaklarını ve destek olacaklarını söyledi. Turan, hamsi festivaline desteklerinden dolayı Çayırova belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi ’ye plaket taktim etti.

 

SİZLERİ EN İYİ ŞEKİLDE TEMSİL EDECEĞİM

Geçmişte derneğin yönetiminde görev yaptığını, maksadın hasıl olması için çalıştıklarını, kuruluş misyonunu bugünlere kadar taşıdıklarını ifade eden Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi,” Hepinize son güne kadar bana verdiğiniz destekten dolayı teşekkür ediyorum. Sizleri en iyi şekilde temsil edeceğim ve başınızı öne eğdirecek hiçbir yanlışın içinde olmayacağım. Sizlere layık olacağım. Canla başla çalışıp Çayırovayı iyi noktalara taşıyacağız. Görevi devreden başkan ve yönetimini hizmetlerinden dolayı tebrik ediyor, yeni seçilen başkan ve yönetimine başarılar diliyorum.”dedi.

YENİ HAYALLER KURACAĞIZ

Başkanlığı Aydın Turan’dan devralan Recep Akıllı yaptığı selamlama konuşmasında, 9 yıl önce yönetim kurulu üyesi olarak girdiği derneğin 9. başkanı seçilmesinden büyük mutluluk duyduğunu ifade etti. Yeni ve dinamik bir ekibe sahip olduklarını belirten Akıllı,” Giresunluları en üst düzeyde temsil edeceğiz. Bizim de hayallerimiz var. Yeni hayaller kurmaya devam edeceğiz. Bu bir yolculuktur ve menzilimiz bellidir. Bu zamana kadar görev yapan başkan ve yönetimine teşekkür ediyorum. ”dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Çayırova’ya‘Akıllı’, başkan!,
Yorumlar
Haber Yazılımı