Haber Detayı
06 Temmuz 2017 - Perşembe 11:28
 
CHP DARICA KILIÇDAROĞLU’NU GÜLLERLE KARŞILIYOR
Cumhuriyet Halk Partisi Darıca İlçe Örgütü “adalet” yürüyüşünün 22. gününü Gebze Topçu Kışlası’nda tamamlayacak olan Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu karşılamaya hazırlanıyor.
Darıca Haberi
CHP DARICA KILIÇDAROĞLU’NU GÜLLERLE KARŞILIYOR

Yürüyüş ile ilgili açıklama yapan Cumhuriyet Halk Partisi Darıca İlçe Başkanı Yakup Törk şunları söyledi: “Gebze İlçe Başkanımız Av.Recep Dursun ile birlikte Genel Başkanımızın bugün Gebze'de karavanında konaklayacağı Topçu Kışlasında son kontrolleri yaptık. Adalet gelene kadar bu mücadele tüm renklerle birleşerek güçlenecek. Adalete sahip olunca ülkemizde kan ve gözyaşı son bulacak, terör bitecek ülkemizin milli geliri 2 kat artacak inşallah.

Adalet yürüyüşünde 22. Gününü Gebze'de tamamlayacak olan mazlumların sesi, kimsesizlerin temsilcisi Kemal Kılıçdaroğlu'nu güllerle karşılıyoruz. Tüm adalet arayanları davet ediyoruz.

Yer: Gebze Topçu Kışlası(Gebze halinin yanı)

Saat: 16.00”

KAMUOYUNA

Bugün sabah:08.00'den itibaren Tatlıkuyu köprüsü altından "Adalet yürüyüşüne" katılmak isteyenler için araçlar kaldırılacaktır.

PROGRAM

1- Dilovası/Tavşancıl Sahilden sabah saat:09.00'da hareket edilecektir.

2-İlk mola yeri Dilovası Aytemiz Petrol'dür.

3- Gebze,Darıca ve Çayırova örgütleri olarak perşembe günü akşam saat:16.00'de

Gebze Topçu Kışlası önünde korteji karşılama yapılacaktır.

4- Akşam konaklama Gebze-İstanbul istikametine giderken sağ tarafta E-5 karayolu- yan yol üzerindeki Topçu Kışlasında olacaktır.

Tüm halkımız davetlidir...

Kaynak: Editör:
Etiketler: CHP, DARICA, KILIÇDAROĞLU’NU, GÜLLERLE, KARŞILIYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı