Haber Detayı
06 Şubat 2017 - Pazartesi 13:42
 
CHP'li gençler startı verdi!
CHP Gebze İlçe Gençlik Kolları, anayasa değişikliği için yapılacak referandum için eğitim çalışmalarına başladı.
Gebze Haberi
CHP'li gençler startı verdi!

 

 

CHP Gebze İlçe Gençlik Kolları, anayasa değişikliği için yapılacak referandum için eğitim çalışmalarına başladı. CHP Gebze ilçe binasında düzenlenen programa CHP Kocaeli İl Gençlik Kolları Başkanı Murat Erinç, Gebze ilçe gençlik kolları başkanı Esener Eşsiz, Darıca ilçe gençlik kolları başkanı Aydın Işık, Çayırova ilçe gençlik kolları başkanı Tayfun Şen, CHP Gebze Eski Gençlik Kolları başkanları, CHP Gebze Belediyesi Meclis Üyesi Serkan Davutoğlu, il ve ilçe yöneticileri ile çok sayıda genç katıldı.  

REFERANDUM İÇİN KOMİSYONU OLUŞTURACAKLAR

Saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasıyla başlayan programda ardından divan seçildi. Divana CHP Kocaeli İl Gençlik Kolları Başkanı Murat Erinç, Gebze ilçe gençlik kolları başkanı Esener Eşsiz, Darıca ilçe gençlik kolları başkanı Aydın Işık, Çayırova ilçe gençlik kolların başkanı Tayfun Şen olarak belirlendi. CHP Kocaeli İl Gençlik Kolları Başkanı Murat Erinç bir konuşma yaptı. CHP gençlik kolları olarak referandum için bir aydır eğitimlere devam ettiklerini ifade eden CHP’li Erinç, “Bugün burada bir aydır sessiz ve derinden giden eğitim çalışmalarımızın son şeklini vermek için toplandık. Buradan çıkacak sonuçların başta Kocaeli’ne, partimize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.  

SUNUM YAPTILAR

Murat Erinç’in ardından CHP Gebze İlçe Gençlik Kolları Başkanı Esener Eşsiz de bir konuşma yaparak, “Gençlik kolları olarak referandum komisyonu oluşturacağız. Eski başkanlarımızın ve daha önceki seçimlerde görev almış olan arkadaşlarımızın bize yol göstermesi için bugün bir araya geldik.” diye konuştu. Esener Eşsiz’in konuşmasının ardından CHP Darıca İlçe Gençlik Kolları Başkanı Aydın Işık ve Çayırova ilçe gençlik kolları başkanı Tayfun Şen de bir selamlama konuşması yaptı. Programda daha sonra CHP Kocaeli İl Gençlik Kolları Eğitim Sekreteri Tuğçe Çelenk anayasa değişikliği ile ilgili olarak bir sunum yaptı. Yapılan sunumun ardından programa katılanların soruları ve görüşleri alındı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: CHP'li, gençler, startı, verdi!,
Yorumlar
Haber Yazılımı