Haber Detayı
04 Haziran 2018 - Pazartesi 13:51
 
CHP’li gençler yorulmak bilmiyor
Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kolları İl Örgütü 24 Haziran’da gerçekleşecek olan seçimler için yorulmak bilmeden çalışmalarına devam ediyor. CHP’li gençler ayrıca CHP’nin Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’nin Kocaeli’de gerçekleştirecek mitingine vatandaşı davet ederek destek istiyor.
 
 
 
Kocaeli Haberi


MİTİNGE DAVET EDİYORLAR

CHP Gençlik Kolları İl Başkanı Emre Andız ve ekibi seçim çalışmaları kapsamında kentin her bölgesinde yoğun bir çalışma içerisinde. Yönetim olarak kentte ayak basmadık yer bırakmayan CHP’li gençler mahalle mahalle, sokak sokak neden “TAMAM” dediklerini anlatıyor. CHP’nin Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’nin 9 Haziran Cumartesi günü saat 16.00 da İzmit Perşembe Pazarı Alanında gerçekleştireceği mitinge davet ederek destek istiyor.

ANDIZ, “İNANCIMIZ TAM “

Sözümüz söz, bu ülkeye 25 Haziran sabahı baharı getireceğiz diyen CHP Gençlik Kolları İl Başkanı Emre Andız, “Sürekli sahadayız. Vatandaşlarımıza neden TAMAM dediğimizi anlatıyor, sorunlarını dinliyoruz. Vatandaşlarımızın bizlere, gösterdiği ilgi geleceğe umutla bakmamıza vesile oluyor. Sadece bizlerin değil her kesimden vatandaşımızın kurtuluş için gün saydığını, Yeter Artık TAMAM dediğini görüyoruz” dedi. Her zaman söylediğimiz gibi Türkiye’nin normalleşmeye ihtiyacı var ve bunun içinde gençlere büyük görev düşüyor diyen Andız, “Bizlere düşen görevin farkındalığıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Yarınları daha güçlü bir Türkiye hedefimizi gerçekleştirmek için de yorulmadan, bıkmadan, usanmadan çalışıyoruz. İnancımız tam, başaracağız “ ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör:
 
 
 
 
Etiketler: CHP’li, gençler, yorulmak, bilmiyor,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Arşiv
Haber Yazılımı