Haber Detayı
01 Ocak 2017 - Pazar 14:02
 
CHP’Lİ TARHAN, TERÖRÜ LANETLEDİ!
Gebze Haberi
CHP’Lİ TARHAN, TERÖRÜ LANETLEDİ!

CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, Ortaköy'de gerçekleştirilen terör saldırısına ilişkin açıklama yaparak, terörü lanetledi.

CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan sosyal medya’dan yaptığı açıklama ile dün gece bir eğlence mekânı olan Reina’da gerçekleştirilen hain terörü lanetledi. Tarhan açıklamasında, “Yaşamak! Özgürce kadın-erkek ayrımı olmadan sokaklarda sadece insan olmak, sabah kalktığımızda başımız sağolsun değil, günaydın demek!... Ölümleri, gözyaşını geride bırakıp, sevgi, barış ve kardeşlik diledik. İyi temennilerimizi kana bulayanları, insana kıyanları lanetliyorum. Bu ülkede kaç aydır OHAL ile yaşıyoruz. Neden? Terör saldırılarına, olası darbe girişimlerine karşı güvenlik önlemi. Peki neden ölüyoruz?

İNSAN CANINDAN DAHA DEĞERLİ NE OLABİLİR?

Tarhan, “İnsan canından daha değerli ne olabilir ki? Hangi ideoloji? Hangi düşünce? Bir nefesin, bir canın gitmesi kadar derin bir acı yok.! Türkiye bu kadar acıyı hak etmiyor. Giden canlarda, bizlerde Allah sağlık verdiği sürece sadece insanca yaşamı hak ediyoruz! Reina'da terörün aramızdan kopardığı canlara Allah'tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar dilerim.” Dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: CHP’Lİ, TARHAN,, TERÖRÜ, LANETLEDİ!,
Yorumlar
Haber Yazılımı