Haber Detayı
31 Ekim 2017 - Salı 19:24
 
Çok Farklı Çok Özel
Gebze İlim Kültür Çevre Gençlik ve Spor Kulübü Derneği tarafından yürütülen 'FARKINDAYIZ, FARKLIYIZ, ZİNDEYİZ' Projesi kapsamında özel gençlere, Gebze Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi Okulu Konferans Salonu'nda seminer gerçekleştirildi.
Gebze Haberi
Çok Farklı Çok Özel

İzci Lideri Tuncay Başoğlu tarafından yapılan eğitimde gençlere izciliğin temeli, felsefesi, hayatta kullanımı ve yaşama kattıkları anlatıldı. Bilgi ve tecrübelerini gençlere aktaran Tuncay Başoğlu, katılımdan ve gençlerin performansından oldukça memnun olduğunu söyledi. İzci Lideri Tuncay Başoğlu önderliğinde izcilik oyunları ve izcilik marşlarıyla özel çocuklar doyasıya eğlendi. Eğitim sonrası yapılan ikramla faaliyet sonlandı.

Farkındayız, Farklıyız, Zindeyiz Proje Koordinatörü Serkan Varen yaptığı açıklamada;  Gebze Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi Okulu Müdürü Dinçer  Ekinci'ye katkılarından ve desteklerinden dolayı teşekkür etti. Varen, bu seminerin bu zamana kadar gerçekleştirilen en manalı seminer olduğunu belirterek, katılımcılara ve destekleyenlere tekrar teşekkür etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Çok, Farklı, Çok, Özel,
Yorumlar
Haber Yazılımı