Haber Detayı
23 Mart 2017 - Perşembe 16:13
 
DARICALILAR GÜZEL HAVALARIN TADINI ÇIKARIYOR
Referandum çalışmalarını aralıksız sürdüren Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, her platformda vatandaşlarla bir araya gelirken, güzel havaların etkisiyle parkları dolduran vatandaşlarla da ayak üstü sohbet ederek, belediye çalışmaları hakkında bilgilendirmelerde bulundu.
Darıca Haberi
DARICALILAR GÜZEL HAVALARIN TADINI ÇIKARIYOR

 

 

 

Havaların ısınmasıyla birlikte başta sahildeki parklar olmak üzere ilçenin değişik mahallelerindeki parklarda güneşin tadını çıkaran vatandaşlar, özellikle son yıllarda yapılan çok amaçlı semt sahaları ve çocuk parkları için Başkan Karabacak’a teşekkür ettiler.

Üst yapı çalışmaları yeniden başladı

13 yıllık görev süreleri boyunca ilçede yaşayan vatandaşları mutlu etmek için çalıştıklarını ifade eden Başkan Karabacak ise “vatandaşlarımızı mutlu görmek bizleri de mutlu ediyor. Özellikle son bir yıl içinde hizmete açtığımız 6 adet semt sahası ve 20 adet çocuk parkı vatandaşlarımızın büyük beğenisini kazandı. İhtiyaç görülen mahallelere bu tür hizmetlerin devamı gelecek. Havaların ısınmasıyla birlikte hizmetlerimiz artarak devam edecek. Bir süre ara verdiğimiz parke serim ve üst yapı çalışmalarımıza yeniden başladık.” diyerek vatandaşlarla hasbihal etti.

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: DARICALILAR, GÜZEL, HAVALARIN, TADINI, ÇIKARIYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı